Abra: Ostatnie tango w Pary

Tekst piosenki

Brak wideo

Abra

Teksty: 19 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Abra: Ostatnie tango w Pary

Dajesz mi,tyle ile chcesz nie wiem już czy to miłość czy grzech. Święto mi zamieniasz z zwykły dzień nie wiem czy Ty udajesz czy nie, lecza ja już zmienić nie chce nic choć dobrze wiem,że rozum śpi. Wystarczy płaszcz,Twój biały płaszcz, Twój biały płasz,biały jak śnieg... I dłonie takie zimne masz, że musze je w swe dłonie brać i w środku zimy lato dać, w środku zimy lato dać,lato dać... Ref.Ostatnie tango nam ktoś w Paryżu gra Ty tańczysz no a ja,tu swój Paryż mam Ostatnie tango nam ktoś w Paryżu gra Ty tańczysz no a ja,tu swój Paryż mam,swój Paryż mam Po nas gdzieś,zostanie kilka miejsc może masz dom pusty lub śmiech w słocńu gdzie zaświeci okruch szkła wino ktoś pił,z niego do dna Ref.Ostatnie tango nam ktoś w Paryżu gra Ty tańczysz no a ja,tu swój Paryż mam Ostatnie tango nam ktoś w Paryżu gra Ty tańczysz no a ja,tu swój Paryż mam,swój Paryż mam x2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Abra: Ostatnie tango w Pary

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Abra: Ostatnie tango w Pary

Skomentuj tekst

Abra: Ostatnie tango w Pary

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ostatnie tango w paryżu tekst
 • ostatnie tango ktos w paryzu gra
 • piosenka ostatnie tango w paryżu
 • ostatnie tango w paryżu teledysk
 • ostatnie tango w. parzyzu abra tekst i teledysk

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ostatnie tango w Pary - Abra, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ostatnie tango w Pary - Abra. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Abra.