Aneta Figiel - W SłOWACH śLAD tekst piosenki - Teksciory.pl

Aneta Figiel: W SłOWACH śLAD

Tekst piosenki

Aneta Figiel

Teksty: 9 Tłumaczenia: 0 Wideo: 9
Profil artysty

Tekst piosenki

Aneta Figiel: W SłOWACH śLAD

Nie całuj mnie, to zbyt łatwe, tylko całować...gdzie dawne czyny dla heroiny gdzie te krainy bezpowrotneGdzie tętent kopyt, trupy na kopy, porwani łopoty, cwały lotneDziś już dla dam świat nie ten samTylko tekst, jeszcze tekst nam pozostał,Kiedy w dal czynów stal się wyniosła,Więc ty mów, zamiast znów mnie całować,Dzielny bądź, celny bądź chociaż w słowach,Brak ci słów, więc je złów u poetów,Może u Staffa lub Słonimskiego,ref. Czytaj i potem mi mów z pamięci,Bo ty sam bez tych ram mnie nie nęciszSłowem mi serce z krwi obmyj ranneTak jak tchu, tak jak snu tego pragnę... x2Cóż dla mnie zrobisz więcej zarobiszSkroń przyozdobisz wiankiem zasługNie błyśniesz szpadą by porwać bladąPokotem kładąc jedenastuDziś już dla dam świat nie ten samTylko tekst, jeszcze tekst, tylko słowa,Więc ty mów, zamiast znów mnie całować,Starą treść w słowa zmieść inne, nowe,Zaszczyć mnie, zachwyć mnie swoim słowem,Pięknie mów, żeby słów pięknu sprostać,Mów mi tak, żeby znak w sercu został...Ref. Czytaj i potem mi mów z pamięci...
Autor tekstu: Jerzy Wasowski
Tekst dodał: Meloman

Tłumaczenie piosenki

Aneta Figiel: W SłOWACH śLAD

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Aneta Figiel: W SłOWACH śLAD

 

Skomentuj tekst

Aneta Figiel: W SłOWACH śLAD

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • PIJE SAM Dr. SWAG
  „a ja sam piję w domu palę gram po kryjomu tylko nie mów nikomu, ze to mam do kieliszka, to czysta sprawa to oczywista że % popija każdy z nas a ja sam piję w domu palę gram po kryjomu tylko ni”
 • Śpij ze mną CamaSutra
  „Nie ma przy mnie miejsca Na myślenie męskie twe Nie ma przy mnie miejsca Byś mógł robić to co chcesz Za to przy mnie możesz zapomnieć O szarości codziennej Swych zdarzeń Tylko przy mnie Tylko ”
 • AMG Avi X Louis Villain
  „Wsiadam do fury Świeżo po ceramice Nie ciągnij mi się lewym Bo tego nienawidzę WPR - jak spojrzysz na tablicę Apetyt rośnie tak jak Lata biceps Albo jak, gdy się spóźniasz odsetki Nie maja hajs”
 • Higher Power Coldplay
  „sometimes i just can't take it sometimes i just can't take it and it isn't all right i am not gonna make and i .. my shoes uptight Coldplay 'Higher Power' taki tytuł najprawdopodobniej będzie n”
 • Kapela gra Sanah
  „Szkoda słów Gestem do mnie mów Nie wiem co ja robię tu Szkoda słów Hej skarbie, jak tu ładnie Dla mnie szots Może wygram coś Czy te brawa dla mie są Dla mnie sztos Hej skarbie Jak tu fajni”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki W SłOWACH śLAD - Aneta Figiel, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu W SłOWACH śLAD - Aneta Figiel. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Aneta Figiel.