Budka Suflera - Skazani na ten czas tekst piosenki - Teksciory.pl

Budka Suflera: Skazani na ten czas

Tekst piosenki

Brak wideo

Budka Suflera

Teksty: 193 Tłumaczenia: 0 Wideo: 24

Tekst piosenki

Budka Suflera: Skazani na ten czas

Wspominam nas.Codziennie szłaś, schodami pod sam dach. Złość była w nich, pragnienie w nasskazanych na ten czas. Kwiaty wolności patrzące na światTo skrzydła anioła bez zgody na start. Pamiętam kim chcieliśmy być, lecz nie mów o tym nic. Każda wiosna dobra żeby śnić, każda miłość piękna by z nią żyć. Każde miejsce godne żeby trwaćkażdy powód ludzki by coś dać. Serce wciąż świat przemierza, gasi strach, mówi nam: Wszystko jest dla ciebie jeśli chceszjeśli jesteś sobą jeśli wieszPamiętam nas. Codziennie szłaś. schodami aż po dach. Co będzie w nich, co będzie w nasskazanych na ten czas. Kwiaty wolności patrzące na świat kwitną w nas od lat, od lat...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Budka Suflera: Skazani na ten czas

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Budka Suflera: Skazani na ten czas

 

Skomentuj tekst

Budka Suflera: Skazani na ten czas

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MANY BAGNO
  „Nocą na spontanie z butami po dywanie gdzie dopiero 6 a my ziomek mamy banie my mamy dance, dance ty mała lej, lej i nie mów nie, nie bo dziś bawimy się 1, 2, 3 nocą na spontanie z butami po”
 • 0 II (słowa na wiatr) Kartky
  „Najgorszy jest moment Kiedy przestajesz być liderem w swojej własnej drużynie Nie ma nikogo, kto by chciał zając moje miejsce A ty nie jesteś pewien Czy masz tyle talentu Rozsądku, wytrwałości i ”
 • Anyone Sara Egwu James
  „I tried to talk to my piano I tried to talk to my guitar talked to my imagination confided into alcohol I tried and tried and tried some more told secrets ‘til my voice was sore tried of empty c”
 • Game Change Brodka
  „Look who is in charge In the new ounturage Hoping on the back Never be, Never be, Never be Never the same again Never be, Never be, Never be Never the same again Playing your part Right ”
 • Beautiful Mistakes (ft. Megan Thee Stallion) Maroon 5
  „I will learn to comeback I am in love with the facts And now we lie awake Makinh beautiful mistakes Nanana, in my head Nanana, in my bed -- Zespół Maroon 5 połączył siły z raperką Megan The”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tekst budka suflera jak anioł
 • skazani na ten czas budka suflera
 • piosenka skazani czas
 • piosenka ,,skazani na ten czas''
 • budka sufera była nadzieją

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Skazani na ten czas - Budka Suflera, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Skazani na ten czas - Budka Suflera. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Budka Suflera.