Budka Suflera: Skazani na ten czas

Tekst piosenki

Brak wideo

Budka Suflera

Teksty: 206 Tłumaczenia: 0 Wideo: 30

Tekst piosenki

Budka Suflera: Skazani na ten czas

Wspominam nas.Codziennie szłaś, schodami pod sam dach. Złość była w nich, pragnienie w nasskazanych na ten czas. Kwiaty wolności patrzące na światTo skrzydła anioła bez zgody na start. Pamiętam kim chcieliśmy być, lecz nie mów o tym nic. Każda wiosna dobra żeby śnić, każda miłość piękna by z nią żyć. Każde miejsce godne żeby trwaćkażdy powód ludzki by coś dać. Serce wciąż świat przemierza, gasi strach, mówi nam: Wszystko jest dla ciebie jeśli chceszjeśli jesteś sobą jeśli wieszPamiętam nas. Codziennie szłaś. schodami aż po dach. Co będzie w nich, co będzie w nasskazanych na ten czas. Kwiaty wolności patrzące na świat kwitną w nas od lat, od lat...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Budka Suflera: Skazani na ten czas

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Budka Suflera: Skazani na ten czas

Skomentuj tekst

Budka Suflera: Skazani na ten czas

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tekst budka suflera jak anioł
 • skazani na ten czas budka suflera
 • piosenka skazani czas
 • piosenka ,,skazani na ten czas''
 • budka sufera była nadzieją

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Skazani na ten czas - Budka Suflera, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Skazani na ten czas - Budka Suflera. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Budka Suflera.