Czerwone Gitary: Zima, zima - śnieg

Tekst piosenki

Czerwone Gitary

Teksty: 205 Tłumaczenia: 0 Wideo: 19
Profil artysty

Tekst piosenki

Czerwone Gitary: Zima, zima - śnieg

Zima, zima - śnieg, śnieg, śniegZ nieba, z nieba sypie się.Gdzie nie spojrzysz - biało.Wszystko pojaśniało.Zima, zima - śnieg, śnieg, śnieg.Zasnął dawno cichy las.Radość, spokój w każdym z nas.Barwne świece błyszczą,Zimne ognie iskrzą:Wilii, Wilii nadszedł czas.Bielą strojne każde z drzew.Z każdej izby płynie śpiew.Świece już pogasły,W sercach naszych jaśniej:Wilia, Wilia kończy się ... / bis
Autor tekstu: Seweryn Krajewski
Data dodania: 2011-02-22
PDF Edytuj

Tłumaczenie piosenki

Czerwone Gitary: Zima, zima - śnieg

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
50 %
50 %

Inne teksty wykonawcy

Czerwone Gitary: Zima, zima - śnieg

Skomentuj tekst

Czerwone Gitary: Zima, zima - śnieg

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • zima zima zima tekst
 • czerwone gitary zima zima śnieg tekst
 • Czerwone Gitary śnieg
 • piosenka zimz zima snieg
 • zima zima śnieg tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zima, zima - śnieg - Czerwone Gitary, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zima, zima - śnieg - Czerwone Gitary. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czerwone Gitary.