Grupa Operacyjna: Stawka wi

Tekst piosenki

Brak wideo

Grupa Operacyjna

Teksty: 59 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Grupa Operacyjna: Stawka wi

1. Mówią o mnie świr, pukają się w głowę. Ktoś inny pisze emalia, pełen szacunek człowiek. Za to, co robisz propsy, czy to są hip-hopowcy? Pyta ktoś inny, krytykę zjadam, jak pożar. Jestem na celowniku, żyję na ostrzu noża. Mam coraz mniej czasu, coraz więcej do zrobienia. Gonię swoje marzenia, lecz co mam doceniam. Nie dostałem za darmo niczego, poza talentem. Lecz talent do tylko 5 % musisz mieć jeszcze werwę. Mieć energię by wersem łapać za serce. Bezczelność, by żądać do życia zawsze więcej. I nie chodzi o forsę, chodzi o doświadczenie. Może jestem pokręcony, wiem, że się nie zmienię. Poznałem dziś siebie, a to już dużo, teraz rzucam refren, a moi ludzie powtórzą.Ref. Uważam, staram się coś pokazać. Stąpam po kruchym lodzie każdy dzień to hazard. Stawka większa, niż życie pozostanie sobą. Codziennie ryzykuję, ale mam, dla kogo. /2x2. Winią mnie za dziewczyną jak wino. Tylko większość z nich nie wie, jak przewinąć, by nie przeminąć po jednym hicie. Mezo kolejny sezon niesamowicie Stawka Większa Niż Życie pozostanie sobą to słowo, wytrych, ciągły balast, życie należy do sprytnych. Zresztą, Mieszko nie ma co się żalić, wchodzę , wszyscy na Sali wstali. Życie to piękna walka, jak kalib i kłalib. W roku powalić, jak rywali. Ali pokazać, że mezo nie wziął się z nikąd, a rapy grał, kiedy oni chlali bebiko. Rządzić jak tito jesteś jak tico. Chcesz być jedną z ikon, nic za friko. Życie to ryzyko, życie to hazard. Stawka Większa Niż życie, uważaj!Ref. Uważam, staram się coś pokazać. Stąpam po kruchym lodzie każdy dzień to hazard. Stawka większa, niż życie pozostanie sobą. Codziennie ryzykuję, ale mam, dla kogo. /2x3. Codziennie ryzykuje, czasem zwyczajnie przeginam. Nie dam, by za moje błędy płaciła rodzina. Staram się być sobą, sam płace za to cenę. Nie chce zgubić się po drodze, wiem, co we mnie drzemie. Znam swoje korzenie, wiem dobrze, skąd jestem. Zawsze pozdrawiam to miejsce pozytywnym gestem. Mam sobie jednak coś, co rusza mnie z miejsca. Każe włóczyć się po świecie, po miastach, koncertach. Musze to pogodzić chyba o to w tym chodzi. Mieć miejsce, gdzie wracasz, ale wciąż swoje robić. Doceniać te dni, które się nie powtórzą. Żyć tu i teraz wieczność to dla mnie za dużo. Cisza przed burzą, znam już czas i miejsce, mówię tej jedynej szczerze. Posłuchaj, jesteś wszystkim, czego mi trzeba by zapomnieć o kłopotach. Stąpam po ziemi twardo, ale z głową w obłokach.Ref. Uważam, staram się coś pokazać. Stąpam po kruchym lodzie każdy dzień to hazard. Stawka większa, niż życie pozostanie sobą. Codziennie ryzykuję, ale mam, dla kogo. /2x
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Grupa Operacyjna: Stawka wi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Grupa Operacyjna: Stawka wi

Skomentuj tekst

Grupa Operacyjna: Stawka wi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Stawka wi - Grupa Operacyjna, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Stawka wi - Grupa Operacyjna. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Grupa Operacyjna.