Grzegorz Turnau: Sk

Tekst piosenki

Brak wideo

Grzegorz Turnau

Teksty: 111 Tłumaczenia: 0 Wideo: 13

Tekst piosenki

Grzegorz Turnau: Sk

Skąd przychodzimy, kim jesteśmy, dokąd idziemyprzecież my wiemy, że nie bardzo pasujemydo takich pytań i do braku odpowiedzisąsiedzi słońca, ziemi, nieba, wody sąsiedzitak nas zostawił na kształt znaku zapytania,ten co przyjechał i nie pytał lecz się kłaniał,tak układamy ręce jak nam kiedyś on ułożył,który tu z nami w słońcu wiele szczęścia dożyłtu było wiele spraw, tysiące, taka moc,że przegadany dzień nie starczy ani noca jak zamilczeć w słońcu, do księżyca grać,i robić to po prostu, na co nas nie staćnauczył nas ten malarz, który odkrył namjaki nas bawi kształtów, błysków wielki kramwypełnić nimi można wiele pustych scengdzie nie ma słów, a wisi tylko barwny lenwśród pustych krzeseł i portretów białych damuderza w ściany mocne serce nasz tam-tamwstawcie go w ramy, w których zimna cisza lśniniech go zobaczy tamten, ten i ty i typozwoli przyjrzeć się jak się zachowujemyskąd przychodzimy, kim jesteśmy, dokąd idziemyskąd przychodzimy, kim jesteśmy, dokąd idziemyskąd przychodzimy, kim jesteśmy, dokąd idziemytu było wiele spraw, tysiące, taka moc,że przegadany dzień nie starczy ani noc,a jak zamilczeć w słońcu, do księżyca graći robić to po prostu na co nas nie stać.skąd przychodzimy, kim jesteśmy, dokąd idziemyskąd przychodzimy, kim jesteśmy, dokąd idziemy...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Grzegorz Turnau: Sk

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Grzegorz Turnau: Sk

Skomentuj tekst

Grzegorz Turnau: Sk

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • a jak zamilczeć w słońcu do księżyca grać i robić to po prostu na co nas stać

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Sk - Grzegorz Turnau, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Sk - Grzegorz Turnau. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Grzegorz Turnau.