Jacek Kaczmarski - List z Moskwy tekst piosenki - Teksciory.pl

Jacek Kaczmarski: List z Moskwy

Tekst piosenki

Brak wideo

Jacek Kaczmarski

Teksty: 184 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Jacek Kaczmarski: List z Moskwy

Jacek! Ty k' nam siejczas nieprijezżaj!To już nie to samo, co dziesięć lat temu:Tu już inni ludzie i inny tu krajW dodatku w ramach tego samego systemu!Jak już pewnie wiesz - nie ma tu co pić.Wyobrażasz sobie, jak nas wszystkich trzęsie -Bez znieczulenia - jak tu można żyć?- Wola każdy zmysł, każdy nerw i mięsień.Zniknęli ze stołków krewni i druzja,Więc teraz już nic się tu załatwić nie da.Mówić wolno wszystko, ale co to da:Gadanie na trzeźwo, gdy nie ma co sprzedać!W gazetach nam piszą, jak ze wszystkim źle,Jakie marnotrawstwo, brud i zacofanie.Dla nas to nie nowość, o rym każdy wie;Czemu tak się zachwycają rym Amerykanie.Ludiej iż zapada spotykasz co krok,Gdzie spluniesz - tam zagraniczny korespondent -Łapie cię za rękaw i płonie mu wzrok,Gdy pyta o rosyjskie serce i żołądek!Co im odpowiadać - każdy z grubsza wie.Paczemu odbierać mu chwilę zachwytu.Z mieszkaniem i żarciem jest na razie źle,Lecz za to - historia - wychodzi z niebytu!Nie pożywiasz, lecz wiesz, że Stalin był złyI wszystko już można dziś zwalić na niego,A gdy dusza zatęskni do straconych dni,Możesz o suchym pysku słuchać Wysockiego!Tak - nie prijezżaj! Prijedu k tiebie -Właśnie do urzędu po paszport dziś idę.Prikaz wypuszczać Żydów rządzi w KGB,Więc każdy Rosjanin chce być dzisiaj Żydem!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Jacek Kaczmarski: List z Moskwy

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Jacek Kaczmarski: List z Moskwy

 

Skomentuj tekst

Jacek Kaczmarski: List z Moskwy

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Heal me Sanah
  „There was a time I had to handle all myself I forgot just how to speak and say my name And I’m here alone In this room that’s never cold And it hurts me still There was a time I had this fe”
 • Golden Rules C-BooL
  „Sometimes you Wander If you walk the proper way You looking for advisers Who have so much to say They always know Whet’s bad and what is good for you You stick to your own rules And try to be s”
 • Rumba (Puro Oro Anthem) ft. The Sun Maluma
  „Que loca fue la rumba aquella Que cosa buena, tu ahi tan bella Destapando la botella Vimos salir el sol No fue imaginacion La que paso fueron Las consecuenclas de una rumba loca Y fue tan loc”
 • La Vida Loca Major
  „S do P do Z Życie La Vida Loca mam plan jak spędzić sobie dzień kupie sobie glocka i strzelę komuś prosto w łeb u nas tu na blokach każdy w papierach ma ok. robię hajs po nosach syn będzie m”
 • Zabawa najgorszych Blaga
  „To wszystko się kręci Się kręci, Się kręci Jak na karuzeli Myślimy o czerni Gdy jesteśmy w bieli Nad nami jest niebo Czerwone jak wino Będziemy żałować dopiero jak przyjdą Kot? Ono Źli Szyb”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Kaczmarski list

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki List z Moskwy - Jacek Kaczmarski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu List z Moskwy - Jacek Kaczmarski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Jacek Kaczmarski.