Jacek Kaczmarski - Ob tekst piosenki - Teksciory.pl

Jacek Kaczmarski: Ob

Tekst piosenki

Brak wideo

Jacek Kaczmarski

Teksty: 184 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Jacek Kaczmarski: Ob

Obławy już przeżyłem dwie, dziękuję - dosyć!Zjeżona sierść, zbłąkany wzrok, zmętniała myśl!Wciąż czuję obce wonie, obce słyszę głosy,I innym wilkom nie dowierzam nie od dziś!Lecz jakże trudno jest polować samotnikom!Z łownego zwierza oczyszczono cały las,Poczułem łup - do ziemi głodny pysk przytykam -Wtem straszny ból i stokroć odeń gorszy trzask!- Strzeżcie się wilki! Strzeżcie się przynęty!Strzeżcie się wilki! Strzeżcie ludzkiej łaski!Zastawił na was wróg zawziętyPotrzaski!Już moja prawa łapa tkwi w żelaznych szczękachI jej nie wyrwę, choćbym wszystkich użył sił,A królik w pętli - moja zguba i przynętaCzerwone oczy przerażone we mnie wbił!Ale i jemu śmierć pisana - on nie winien!Ten, co zastawił wnyki to dopiero wróg!To z jego marnie zginę rąk, jak zwierzę ginie!Dostanę pałką w łeb nim warknąć będę mógł!- Strzeżcie się wilki! Strzeżcie się przynęty!Strzeżcie się wilki! Strzeżcie ludzkiej łaski!Zastawił na was wróg zawziętyPotrzaski!Żałosny koniec - śmierć haniebna - nie dla wilka,Niech królik mdleje w pętli, czeka na swój los!Moja pieśń życia jeszcze dla mnie nie zamilkła!Niejedna przestrzeń jeszcze mój usłyszy głos!Na własnej łapie szczęk zaciskam straszny uchwyt -Ona nie moja już! W niewoli musi zgnić;Już pęka kość i własnej krwi mam pełne żuchwy...Jednym szarpnięciem się uwalniam, żeby żyć!- Strzeżcie się wilki! Strzeżcie się przynęty!Strzeżcie się wilki! Strzeżcie ludzkiej łaski!Zastawił na was wróg zawziętyPotrzaski!Słuchajcie głosu Trójłapego, choć z daleka:Krew szybko wsiąka w ziemię, strach zabija czas!Słuchajcie bracia! Wyje do was wilk - kaleka,Trzeba odrzucić to co w nas zniewala nas!I po dziś dzień naganiacz, strzelec, czy kłusownik,Przyzwyczajony do czytania tropów map,Przez zęby mówi - Oto jest wilk wolny!- Kiedy na śniegu ujrzy ślady trojga łap!- Strzeżcie się wilki! Strzeżcie się przynęty!Strzeżcie się wilki! Strzeżcie ludzkiej łaski!Zastawił na was wróg zawziętyPotrzaski!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Jacek Kaczmarski: Ob

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Jacek Kaczmarski: Ob

 

Skomentuj tekst

Jacek Kaczmarski: Ob

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • PIJE SAM Dr. SWAG
  „a ja sam piję w domu palę gram po kryjomu tylko nie mów nikomu, ze to mam do kieliszka, to czysta sprawa to oczywista że % popija każdy z nas a ja sam piję w domu palę gram po kryjomu tylko ni”
 • Śpij ze mną CamaSutra
  „Nie ma przy mnie miejsca Na myślenie męskie twe Nie ma przy mnie miejsca Byś mógł robić to co chcesz Za to przy mnie możesz zapomnieć O szarości codziennej Swych zdarzeń Tylko przy mnie Tylko ”
 • AMG Avi X Louis Villain
  „Wsiadam do fury Świeżo po ceramice Nie ciągnij mi się lewym Bo tego nienawidzę WPR - jak spojrzysz na tablicę Apetyt rośnie tak jak Lata biceps Albo jak, gdy się spóźniasz odsetki Nie maja hajs”
 • Higher Power Coldplay
  „sometimes i just can't take it sometimes i just can't take it and it isn't all right i am not gonna make and i .. my shoes uptight Coldplay 'Higher Power' taki tytuł najprawdopodobniej będzie n”
 • Kapela gra Sanah
  „Szkoda słów Gestem do mnie mów Nie wiem co ja robię tu Szkoda słów Hej skarbie, jak tu ładnie Dla mnie szots Może wygram coś Czy te brawa dla mie są Dla mnie sztos Hej skarbie Jak tu fajni”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kaczmarski ona jest moja
 • oto jest wilk wolny

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ob - Jacek Kaczmarski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ob - Jacek Kaczmarski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Jacek Kaczmarski.