Jacek Kaczmarski - Pompeja II tekst piosenki - Teksciory.pl

Jacek Kaczmarski: Pompeja II

Tekst piosenki

Brak wideo

Jacek Kaczmarski

Teksty: 184 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Jacek Kaczmarski: Pompeja II

Kurtyzany:Lupanar w którym sprzedajemy za bezcen swoje ciałaKlientów ściąga z wszystkich okolicznych wsi i miastŻyjemy z cudzych żądz i wstydówKtórych się żadna z nas nie bałaChoć przecież jest kobietą każda z nas.Pompeja! Pompeja!Dla wszystkich co płacą otwarte nasze drzwi!Rozkoszy nowych wabi was nadzieja!Tu skąd wydostać się nie może nikt.Gladiatorzy:Arena z której sprzedajemy za bezcen swe istnieniaW napięciu trzyma wszystkich którym nuda trawi czasŻyjemy z cudzych snów i lękówWłasne nie liczą się marzeniaChoć przecież jest mężczyzną każdy z nas.Pompeja! Pompeja!Dla wszystkich co płacą otwarte skrzydła bram!Rozkoszy nowych wabi was nadzieja!Tu gdzie w oklaskach przyjdzie zginąć nam.Przyjaciele:To życie w którym sprzedajemy swoje duszeJest dane nam jak celi mrok i ostrza blaskŻyjemy z kłamstw i cudzych łask coDo nieludzkiego życia zmuszaChoć przecież jest człowiekiem każdy z nas.Pompeja! Pompeja!U boku gladiatora hetera szczęście śni!Tak para naszych czasów ślub zawieraNa jedną noc i na niepewne dniWięc żyjmy póki co, dopóki ból i rozkosz żyjąRoślinom ciężkim w owoc życie dają gnój i kałNikt dusz nie szuka w lupanarzeWięc niech się tu tymczasem skryjąDopóki ktoś nam nie odbierze ciał.Pompejo! Pompejo!Ty perło Imperium w ścieku jego miast!Przy życiu będziesz trzymać się nadziejąDopóki będzie żył ostami z nas!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Jacek Kaczmarski: Pompeja II

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Jacek Kaczmarski: Pompeja II

 

Skomentuj tekst

Jacek Kaczmarski: Pompeja II

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • DETOX (ft. Popek) KUBAŃCZYK
  „nie śpię piątą noc chowam się pod koc wczoraj piękny lot dzisiaj zjazd, mam dość! Mamo wstyd mi wciąż Boże ratuj go – krzyczała by to Gdybym nie znał STOP słowa Więc zacząłem więcej rymować ”
 • LUNAR Arab
  „zawieszony w gwiazdach i samplach dopóki ktoś mnie nie wybudzi księżyc nuci mi życia soundtrack dzisiaj unikam ludzi coraz rzadziej walczę gdy przede mną wiatrak bardziej z boku patrz gdzie j”
 • 3KIPA EKIPA
  „Całą noc tańczy ze mną cały skład (aaaa) To nasz lot tak to robi EKIPA! Całą noc tańczy ze mną cały skład (aaaa) To nasz lot tak to robi EKIPA! Całą noc nie musisz o nic się ba. To nasz Lot Trz”
 • kumpel olszakumpel
  „Jeśli czujesz to co mówię Jesteś mordo moim kumple Mogę z tobą pogadać Jeśli dzisiaj czujesz się gorzej Bo wiem ile znaczy pomoc Jeżeli masz trochę trudniej Żadnej głupiej kur* nie daj wejść so”
 • Parkour Dedis, Epis DYM KNF, Intruz, Vin Vinci, Kafar Dix37, Dawid Obserwator, Śliwa, Rufuz
  „Nie ma stania w miejscu Najwyższe obroty Koto łapią loty Patrzą mi prosto w oczy Cel się tu jednoczy Wspólny wróg to cel znów tempo ulicy podkręci nam cash jeb, jeb drzwi lecą z futryny jeb”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • pompeja jacek
 • kurtyzany kaczmarski tekst
 • jacek kaczmarski pompeje
 • kaczmarski pompeja
 • piosenki matki oompejów

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Pompeja II - Jacek Kaczmarski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Pompeja II - Jacek Kaczmarski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Jacek Kaczmarski.