Kabaret OT.TO - Los piernikos de la OT.TO tekst piosenki - Teksciory.pl

Kabaret OT.TO: Los piernikos de la OT.TO

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret OT.TO

Teksty: 157 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Kabaret OT.TO: Los piernikos de la OT.TO

Gdy światła pogasną i ucichnie gwar Przed koncertowych rozmów Na scenie przed wami pojawi się trio Los piernikos de la OT.TO Czy dobrze ich znasz, czy może ich masz Już nawet potąd Oni i tak kiedyś zjawią się tu Los piernikos de la OT.TO Wzywają ich tam, gdzie radości brak Gdzie smutek się wdziera przez okno Brygadę specjalną do szczególnych spraw Los piernikos de la OT.TO Czy dobrze ich znasz... Czy ty zrobisz błąd, czy sknoci coś rząd Jest zimno, ponuro i mokro Pamiętaj, że są gotowi do akcji Los piernikos de la OT.TO Czy dobrze ich znasz... Lecz co zrobić, gdy jedna z tych chwil Upatrzy Ciebie na cel Włącz modem, wejdź w Sieć i wystukaj tekst www.kabaretotto.pl
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kabaret OT.TO: Los piernikos de la OT.TO

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret OT.TO: Los piernikos de la OT.TO

 

Skomentuj tekst

Kabaret OT.TO: Los piernikos de la OT.TO

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiesz Jak jest Natalia Zastępa
  „W powietrzu już warszawski sen znów tak jak kiedyś zaspać chcę dzisiejszy splif, wczorajszy jazz to wszystko przeżyć jeszcze chcę po trawie boso iść przez nowy świat bez wstydu spojrzeć w uśmi”
 • Palo Santo Opał x Gibbs
  „Oczyszczam energie Jak Palo Santo Nosiłem już wiele Więc oddaje dusze na custom Tłumić emocje nauczył mnie tatko Ciągle powtarzaną mantrą, Że chłopaki nie płaczą Wiesz… Oczyszczam energie J”
 • MVP OIO
  „rap jakbym nosił beggi ona widzi ile mam hitów so many! nosze ciuchy z reguły węższe niż powieki duże miasta daje tylko leki mi wiec jeżdżę po nich w moim aucie w którym nie dotkną mnie żadne bł”
 • Hey Man Brodka
  „Hey Man What are you doin’? Come on my .. Now, what you blow it! Simply plan I hang around Hey Man What are you thinkin’? Come fill my cup And watch me sinking Simply plan I take a ri”
 • Wirus Rolex
  „r do o do l do e do x chociaż lękam się zegarów jak zły chromofobobie dziwne czasy gdzie nie pójdziesz tam widzisz maski może i lepiej że nie widać ich prawdziwej twarzy żyje się lepiej odką”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • los piernikos chwyty
 • kabaret otto los piernikos

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Los piernikos de la OT.TO - Kabaret OT.TO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Los piernikos de la OT.TO - Kabaret OT.TO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret OT.TO.