Kabaret OT.TO: Lubi

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret OT.TO

Teksty: 157 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Kabaret OT.TO: Lubi

Lubię się drażnić z psami, gdy jestem od nich z daleka Rzucam w nie kamieniami lub udaję, że szczekam. A kiedy pies jest za siatką, patykiem po niej przejadę Potem stoję i patrzę, jak ten głupi ujada.Lubię wystraszyć gołębie, gdy siedzą na chodniku Goniąc za nimi z tupotem lub za pomocą krzyku ua! Raz dałem mojej sąsiadce bukiet z klombu przed domem Jak jej dozorca wymyślał, to myślałem, że ze śmiechu to skonam.Lubię nakarmić łabędzie chlebem w piwie zmoczonym Potem są takie śmieszne jak zygzakiem pływają. Lubię się sprawdzić fizycznie, gdy jakąś gałąź zobaczę Niektóre są bardzo oporne i nie tak łatwo je złamać.Ogólnie to kocham przyrodę i wcale się tego nie wstydzę Lubię wszystko co się rusza i tylko much nienawidzę.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kabaret OT.TO: Lubi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret OT.TO: Lubi

Skomentuj tekst

Kabaret OT.TO: Lubi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • i tylko much nienawidzę

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Lubi - Kabaret OT.TO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Lubi - Kabaret OT.TO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret OT.TO.