Kabaret OT.TO - List do tekst piosenki - Teksciory.pl

Kabaret OT.TO: List do

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret OT.TO

Teksty: 157 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Kabaret OT.TO: List do

Szanowny Panie święty Mikołaju Piszę do Pana, choć lat mam niemało Już kiedyś też list wysłałem Za straż i łyżwy dziękuję, dostałem. Świat jest pełen racjonalnych teorii Ponoć od małpy są ludzkie dzieje Wiele uczonych bzdur mi wpajali A ja wciąż wierzę, że Pan istnieje.Znajomi dyskretnie stukają się w czoło I za plecami stroją miny Że ja tak zwracam się na piśmie Do Mikołaja jak do gminy. A ja piszę do Pana i proszę By został Pan u nas Prezydentem Bo z tym to mamy poważny problem Co kandydat, to... lepiej wspominać nie będę.Człowiek wybiera i go uwiera Myśl, że może już dość tego Bo Polska przecież zasługuje Na rządy kogoś porządnego. A Pan spełnia wszystkie wymogi Niby czerwony, ale święty Przeszłość czysta, na majątek nie łasy Och, Prezydentem byłby Pan świetnym.I choć nie tylko Pan jest z etosu Czegoś, co życie czyni mniej szorstkie Ale pałace i limuzyny ludzi zmieniają A Pan skromnie z workiem. I jeszcze proszę na zakończenie O rozpatrzenie pozytywne Tej mojej prośby wyrażonej Tym może niezbyt zgrabnym listem.Ale gdy tylko śnieg i grudzień Złączą swe siły, słyszę z oddali Stuk kopyt reniferów o gwiazdy I dzwonią dzwonki z zimnej stali. I łatwiej wierzyć, że Urząd Najwyższy Weźmie ktoś mądry, prawy, chwacki I spełnią się moje marzenia Jak kiedyś łyżwy i wóz strażacki.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kabaret OT.TO: List do

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret OT.TO: List do

 

Skomentuj tekst

Kabaret OT.TO: List do

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • PIJE SAM Dr. SWAG
  „a ja sam piję w domu palę gram po kryjomu tylko nie mów nikomu, ze to mam do kieliszka, to czysta sprawa to oczywista że % popija każdy z nas a ja sam piję w domu palę gram po kryjomu tylko ni”
 • Śpij ze mną CamaSutra
  „Nie ma przy mnie miejsca Na myślenie męskie twe Nie ma przy mnie miejsca Byś mógł robić to co chcesz Za to przy mnie możesz zapomnieć O szarości codziennej Swych zdarzeń Tylko przy mnie Tylko ”
 • AMG Avi X Louis Villain
  „Wsiadam do fury Świeżo po ceramice Nie ciągnij mi się lewym Bo tego nienawidzę WPR - jak spojrzysz na tablicę Apetyt rośnie tak jak Lata biceps Albo jak, gdy się spóźniasz odsetki Nie maja hajs”
 • Higher Power Coldplay
  „sometimes i just can't take it sometimes i just can't take it and it isn't all right i am not gonna make and i .. my shoes uptight Coldplay 'Higher Power' taki tytuł najprawdopodobniej będzie n”
 • Kapela gra Sanah
  „Szkoda słów Gestem do mnie mów Nie wiem co ja robię tu Szkoda słów Hej skarbie, jak tu ładnie Dla mnie szots Może wygram coś Czy te brawa dla mie są Dla mnie sztos Hej skarbie Jak tu fajni”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki List do - Kabaret OT.TO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu List do - Kabaret OT.TO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret OT.TO.