Kasia Nosowska: Uciekaj moje serce

Tekst piosenki

Brak wideo

Kasia Nosowska

Teksty: 61 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Kasia Nosowska: Uciekaj moje serce

Gdzieś w hotelowym korytarzu krótka chwila,splecione ręce gdzieś na plaży, oczu błysk,wysłany w biegu krótki list,stokrotka śniegu, dobra myśl,to wciąż za mało, moje serce, żeby żyć.Uciekaj skoro świt, bo potem będzie wstydi nie wybaczy nikt chłodu ust twych.Deszczowe wtorki, które przyjdą po niedzielach,kropelka żalu, której winien jesteś ty,nieprawda, że tak miało być,że warto w byle pustkę iść,to wciąż za mało, moje serce, żeby żyć.Uciekaj skoro świt, bo potem będzie wstydi nie wybaczy nikt chłodu ust, braku słów,uciekaj skoro świt, bo potem będzie wstydi nie wybaczy nikt chłodu ust twych.Odloty nagłe i wstydliwe, niezabawne,nic nie wiedzący, a zdradzony pies czy miś,żałośnie chuda kwiatów kiśći nowa złuda, nowa nić,to wciąż za mało, moje serce, żeby żyć.Uciekaj skoro świt, bo potem będzie wstydi nie wybaczy nikt chłodu ust, braku słów,uciekaj skoro świt, bo potem będzie wstydi nie wybaczy nikt chłodu ust twych.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kasia Nosowska: Uciekaj moje serce

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kasia Nosowska: Uciekaj moje serce

Skomentuj tekst

Kasia Nosowska: Uciekaj moje serce

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • uciekaj skoro świt
 • uciekaj skoro świt -Krajewski
 • piosenka matki siostry i psa ojca za świtów
 • nic nie wiedzący a zdradzony pies czy miś
 • nosowska teledysk na plazy

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Uciekaj moje serce - Kasia Nosowska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Uciekaj moje serce - Kasia Nosowska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kasia Nosowska.