Kult: Hej, czy nie wiecie

Tekst piosenki

Kult

Teksty: 195 Tłumaczenia: 3 Wideo: 29
Profil artysty

Tekst piosenki

Kult: Hej, czy nie wiecie

Widziałem, wyrywali sobie ścierwo zębami Widziałem, grozili sobie karabinami Widziałem, podawali sobie z uśmiechem dłonie Widziełem, siadali na tronie w koronie Widziałem, chodzili po sobie butami Widziałem, jeździli po sobie czołgami Hej, czy nie wiecie, nie macie władzy na świecie Hej, czy nie wiecie, nie macie władzy na świecie Hej, czy nie wiecie, nie macie władzy na świecie Hej, czy nie wiecie, nie macie władzy na świecie Hej, czy nie wiecie, nie, nie, nie macie władzy Hej, czy nie wiecie, nie wasza władza na świecie Hej, czy nie wiecie, nie macie władzy na świecie Hej, czy nie wiecie, na świecie! Widziałem, podawali sobie z uśmiechem dłonie Widziałem, siadali na tronie w koronie Widziałem, chodzili po sobie butami Widziałem, jeździli po sobie czołgami Widziałem, wyrywali sobie ścierwo zębami Widziałem, grozili sobie karabinami Hej, czy nie wiecie, nie macie władzy na świecie Hej, czy nie wiecie, nie macie władzy na świecie Hej, czy nie wiecie, nie macie władzy na świecie Hej, czy nie wiecie, nie macie władzy na świecie Hej, czy nie wiecie, nie, nie, nie macie władzy Hej, czy nie wiecie, nie wasza władza na świecie Hej, czy nie wiecie, nie macie władzy na świecie Hej, czy nie wiecie, na świecie!
Autor tekstu: Kazik Staszewski
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kult: Hej, czy nie wiecie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kult: Hej, czy nie wiecie

Skomentuj tekst

Kult: Hej, czy nie wiecie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kult hej czy nie wiecie tekst
 • krew hej czy nie wiecie
 • kult hej czy nie wiecie
 • Kult - Hej Czy Nie Wiecie
 • hej czy nie wiecie kulr tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Hej, czy nie wiecie - Kult, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Hej, czy nie wiecie - Kult. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kult.