Marek Grechuta: Cisza oddechu trawy

Tekst piosenki

Brak wideo

Marek Grechuta

Teksty: 104 Tłumaczenia: 1 Wideo: 10

Tekst piosenki

Marek Grechuta: Cisza oddechu trawy

Jatte to odludna wyspa na której las kołyszenieznaną na kontynentach nad naturalną ciszęna codzien tylko słowiki i mrówek długie szeregiwyspe tę niepokoju wypełniona po brzegiciszą oddechu trawy , ciszą odległych żagliciszą której nie słychać , wszędzie tam gdzie czas naglidlatego tak uroczyście Grande Jatte się zaludnialudżmi wystrojonymi na niedziel popołudniarodziny , dzieci , zwierzeta domowe i oswojonez hukiem , warkotem i stukiem płyną na ciszy stronępłyną w dni wolne od pracy na łodziach wynajętychna wyspę odludnych myśli bo jej teren jest świętyciszą oddechu trawy , ciszą odległych żagli .........i nikt tutaj nie dojedzie , autem ani roweremlas gęsty broni tej wyspy przed żółtym helikopteremmozna na niej lądować tylko na spadochronieopadnie bezszelestnie w to miejsce które wionie
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Marek Grechuta: Cisza oddechu trawy

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Marek Grechuta: Cisza oddechu trawy

Skomentuj tekst

Marek Grechuta: Cisza oddechu trawy

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Co symbolizuje wyspa grande jatte
 • co symbolizuje wyspa grande jatte w piosence
 • marek grechuta cisza
 • co symbolizuje wyspa grande jatte w piosence grechuty
 • cisza grechuta

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Cisza oddechu trawy - Marek Grechuta, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Cisza oddechu trawy - Marek Grechuta. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Marek Grechuta.