Marek Grechuta: Cz

Tekst piosenki

Brak wideo

Marek Grechuta

Teksty: 104 Tłumaczenia: 1 Wideo: 10

Tekst piosenki

Marek Grechuta: Cz

Największym rozczarowaniem jakie oczekuje ludzkość w przyszłościNajwiększym rozczarowaniem jakie oczekuje ludzkość w przyszłościbędzie bankructwo filozofii kolektywnej , któraujmując jednostkę jako funkcję masypoddaje ją rzeczywistości abstrakcjom , takim jak klasa społeczna , państwo , naród , rasai dopiero na trupach tych światopoglądów urodzi się trzecie widzenie człowieka człowiek w związku z drugim ja związku z tobą ja w związku z tobą i z nimCzłowiek pomnożony przez człowieka człowiek względem człowiekaczłowiek stwarzany człowiekiem człowie spotęgowany człowiekiemI ona , to sztuka przywróci nam zdolnośći lotu , i mocy , i mocyi ona , to sztukaprzywróci nam zdolności lotu , i mocy , i mocy By nie powiedziano o was słowami Szekspira" biada podrzędnym istotom gdy wchodzą pomiędzy ostrza potężnych szermierzy "
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Marek Grechuta: Cz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Marek Grechuta: Cz

Skomentuj tekst

Marek Grechuta: Cz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MC Mata
  „Wstałem jak co dzień ran No i kurwa znów to samo: Pół Polski chce mnie pobić Pół Polski bije brawo Płacze co drugi rodzić Bo trudno się pogodzić W tym że pato raper Nie chce zostać super nianią”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • AU (feat. Sokół) Białas
  „nie nazwałbym tego rajem pieniądze tu nie lecą z nieba NIE! to co jest podłe w rodzicach potem w dzieciaku dojrzewa dbajmy o siebie nawzajem bo tu nie można liczyć na władzę AU dbajmy o si”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Cz - Marek Grechuta, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Cz - Marek Grechuta. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Marek Grechuta.