Marek Grechuta: Cz

Tekst piosenki

Brak wideo

Marek Grechuta

Teksty: 104 Tłumaczenia: 1 Wideo: 12

Tekst piosenki

Marek Grechuta: Cz

Największym rozczarowaniem jakie oczekuje ludzkość w przyszłościNajwiększym rozczarowaniem jakie oczekuje ludzkość w przyszłościbędzie bankructwo filozofii kolektywnej , któraujmując jednostkę jako funkcję masypoddaje ją rzeczywistości abstrakcjom , takim jak klasa społeczna , państwo , naród , rasai dopiero na trupach tych światopoglądów urodzi się trzecie widzenie człowieka człowiek w związku z drugim ja związku z tobą ja w związku z tobą i z nimCzłowiek pomnożony przez człowieka człowiek względem człowiekaczłowiek stwarzany człowiekiem człowie spotęgowany człowiekiemI ona , to sztuka przywróci nam zdolnośći lotu , i mocy , i mocyi ona , to sztukaprzywróci nam zdolności lotu , i mocy , i mocy By nie powiedziano o was słowami Szekspira" biada podrzędnym istotom gdy wchodzą pomiędzy ostrza potężnych szermierzy "
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Marek Grechuta: Cz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Marek Grechuta: Cz

Skomentuj tekst

Marek Grechuta: Cz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Cz - Marek Grechuta, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Cz - Marek Grechuta. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Marek Grechuta.