Mezo: Nikt nie kocha Meza

Tekst piosenki

Brak wideo

Mezo

Teksty: 69 Tłumaczenia: 0 Wideo: 9

Tekst piosenki

Mezo: Nikt nie kocha Meza

Komercyjne gnioty Dla mnie bomba Mam full kamer i tłum fanek Bardzo dobrze Kiedy wjeżdżam na scenę ręce do góry Zawiść? - tym gardzę Pięknie to wygląda tylko, że jest inaczej Rapteatr dzisiaj tu i teraz Ostatnio podniosło się wzgórze niewielkie Tych co na scenie są dłużej ode mnie Jak TenTyp, [?] tak bezczelnie postąpić Nie zachował się jak dżentelmen My tu tyle lat próbujemy na darmo On dotknął sceny raz i zgarnął A my ty żyjące legendy na zasiłku Wiesz nie muszę pracować za kilku naraz Ale wiem jak zrobić hałas A tych rapów, frustratów wkładam w nawias Życzę wam pracy za godziwe pieniądze A nie trzy złote za godzinę w Polsce To niemożliwe, by uczciwie zarobić forsę Zamiast asa kładę na stół rymów porcję Truskul, hardcore, light jedna branża Jedna scena, jeden hajs, jedna ważna sprawa Przestań bredzić kto jest prawdziwy Popularność każdą prawdziwość wykrzywi Teoria spisku o komercyjnej zbrodni Hip-hop to nie tylko blok, ulica i chodnik Dla mnie to wiedza i umiejętność Dlatego rozpiera mnie ta duma i wściekłość Ja, moja wola zwycięstwa jest silna Bywaj, moja prespektywa jest inna Nikt nie kocha Meza, tego kota Meza Chociaż nie za bardzo wiem za co Może to Mason? niektórzy tak twierdzą Podobno trudni się komercją Nikt nie kocha Meza, tego kota Meza Chociaż nie za bardzo wiem za co Może to Mason? niektórzy tak twierdzą Podobno trudni się komercją Posłuchaj, usiądź i zastanów się Nie wygłupiaj się Musisz to pojąć, tyle Dobrze wiesz prawda jest taka Skuteczny na rynku nie rezygnuję z misji Bo tylko ja wiem dokładnie jak to zrobić Uważaj i ucz się I rozum podpowiada - w nic już nie wierz I faktycznie niczego już nie jestem pewien Gdy jakiś pierwszy lepszy krzyczy - nowicjusz jeden No więc już nie wiem nic, gdzie logika? - pytam Kto? pamięta mój podziemny staż? Chyba tylko mój człowiek Stas i kilku z wasz może Czy to pomoże mi przywrócić twarz? - nie! Ponieważ twarz mam cały czas taką samą A gdy słyszę was robi mi się słabo Nie sądziłem, że jesteś tak potężna sławo To paradoks, bo ta płyta była OK Póki nie wyszła poza krąg zwany hip-hopem Półki byłem anonimem, byłem ziomkiem Bili ze mną piątkę, potem pionkiem nazwali Gdybym sprzedał 1000 sztuk bym był z wami A tak wszyscy otępiali, opętani Chrzanić to, to co mam, to moja praca Wyszedłem z bloków i nie chcę do nich wracać Do tych hardcorowych mięczaków rapu Ich przećpanych mord i ślepych dogmatów Możesz mnie dręczyć, ja chcę zwyciężyć A nikt nie może mnie w tym wyręczyć Mogę cierpieć, znosić te ciernie na głowie Aż pewnego dnia powiesz - Mezo? mój człowiek Nikt nie kocha Meza, tego kota Meza Chociaż nie za bardzo wiem za co Może to Mason? niektórzy tak twierdzą Podobno trudni się komercją Nikt nie kocha Meza, tego kota Meza Chociaż nie za bardzo wiem za co Może to Mason? niektórzy tak twierdzą Podobno trudni się komercją Nikt nie kocha Meza, tego kota Meza Chociaż nie za bardzo wiem za co Może to Mason? niektórzy tak twierdzą Podobno trudni się komercją
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Mezo: Nikt nie kocha Meza

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Mezo: Nikt nie kocha Meza

Skomentuj tekst

Mezo: Nikt nie kocha Meza

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • nie chcę męza piosenka
 • teksty typu nikt mnie nie kocha

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nikt nie kocha Meza - Mezo, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nikt nie kocha Meza - Mezo. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Mezo.