Mezo: Wa

Tekst piosenki

Brak wideo

Mezo

Teksty: 69 Tłumaczenia: 0 Wideo: 9

Tekst piosenki

Mezo: Wa

Ważne że potrafisz widzieć dobroWażne że dostrzegasz jego ogromTo kształtuje twój światopoglądCzłowiek tu musi wejść w krwiobieg. Po raz setny powtarzasz że świat jest szpetnyTaki z ciebie sceptyk na bok sentymentyMnie od wygranej dzielą centymetry.Finisz!, a ty mnie wciąż za to winiszMasz prawo do własnej opinii ,ok.Ja mam prawo mieć prawo mieć swoją filozofięTen image, optymizm jest ważnyBez niego świat był by strasznyA wszystko zaczyna się w waszych głowachMożesz przyjąć co zawarte w naszych słowachAlbo powtarzać hasła że wszyscy kradną, a Polska to jedno wielkie bagno.To nie poprawi raczej sytuacji,w naszej demokracji nie wykorzystano okazji, by jeszcze raz uwierzyć w słowo człowiekuwierzyć tak aby to weszło w krwiobieg.Ref. Ważne że potrafisz widzieć dobroWażne że doceniasz jego ogromTo jest twój światopogląd.Musi wyjść, musi.Gdybym nie wierzył w żaden ideał już dawno schowałbym mikrofon w futerał.Rap teatr dawno by mnie strawił, goliat rzeczywistości by mnie zabił.Ktoś sprawił że mam chęć walczyć jak Dawid, i powstrzymywać bieg pędzących lawin.To chyba ważne że utrzymuję tą basztę i po burzy czekam na tęczę nad miastem.Ważne gdy patrzysz z nadzieją że ta niedziela nie będzie ostatnią niedzielą.Że jak sobie pościelą ludzie tak się wyśpią. Jaką postawę przyjmą taką ujrzą przyszłość.Dla tych wszystkich pozdrowienia,Mamy sporo do zrobienia by świat pozmieniać Przeszłość jest tatuażem nikt jej nie zmaże.Ważne że potrafimy żyć tu razem.Ref. Ważne że potrafisz widzieć dobroWażne że doceniasz jego ogromTo jest twój światopogląd.Musi wyjść, musi.Ważne że potrafisz widzieć dobroWażne że dostrzegasz jego ogromTo kształtuje twój światopoglądCzłowiek tu musi wejść w krwiobieg. x2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Mezo: Wa

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Mezo: Wa

Skomentuj tekst

Mezo: Wa

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wa - Mezo, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wa - Mezo. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Mezo.