Mezo - Wa tekst piosenki - Teksciory.pl

Mezo: Wa

Tekst piosenki

Brak wideo

Mezo

Teksty: 66 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Mezo: Wa

Ważne że potrafisz widzieć dobroWażne że dostrzegasz jego ogromTo kształtuje twój światopoglądCzłowiek tu musi wejść w krwiobieg. Po raz setny powtarzasz że świat jest szpetnyTaki z ciebie sceptyk na bok sentymentyMnie od wygranej dzielą centymetry.Finisz!, a ty mnie wciąż za to winiszMasz prawo do własnej opinii ,ok.Ja mam prawo mieć prawo mieć swoją filozofięTen image, optymizm jest ważnyBez niego świat był by strasznyA wszystko zaczyna się w waszych głowachMożesz przyjąć co zawarte w naszych słowachAlbo powtarzać hasła że wszyscy kradną, a Polska to jedno wielkie bagno.To nie poprawi raczej sytuacji,w naszej demokracji nie wykorzystano okazji, by jeszcze raz uwierzyć w słowo człowiekuwierzyć tak aby to weszło w krwiobieg.Ref. Ważne że potrafisz widzieć dobroWażne że doceniasz jego ogromTo jest twój światopogląd.Musi wyjść, musi.Gdybym nie wierzył w żaden ideał już dawno schowałbym mikrofon w futerał.Rap teatr dawno by mnie strawił, goliat rzeczywistości by mnie zabił.Ktoś sprawił że mam chęć walczyć jak Dawid, i powstrzymywać bieg pędzących lawin.To chyba ważne że utrzymuję tą basztę i po burzy czekam na tęczę nad miastem.Ważne gdy patrzysz z nadzieją że ta niedziela nie będzie ostatnią niedzielą.Że jak sobie pościelą ludzie tak się wyśpią. Jaką postawę przyjmą taką ujrzą przyszłość.Dla tych wszystkich pozdrowienia,Mamy sporo do zrobienia by świat pozmieniać Przeszłość jest tatuażem nikt jej nie zmaże.Ważne że potrafimy żyć tu razem.Ref. Ważne że potrafisz widzieć dobroWażne że doceniasz jego ogromTo jest twój światopogląd.Musi wyjść, musi.Ważne że potrafisz widzieć dobroWażne że dostrzegasz jego ogromTo kształtuje twój światopoglądCzłowiek tu musi wejść w krwiobieg. x2
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Mezo: Wa

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Mezo: Wa

 

Skomentuj tekst

Mezo: Wa

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solar Power LORDE
  „I hate the winter Can’t stand the cold I tend to cancel all the plans so sorry, I can’t make it But when the heat comes Something takes a hold Can I kick it? Yeah, I can ”
 • Korona Roksana Węgiel
  „Ostatnia ze scen Myślisz że znasz, koniec W tym filmie od lat To sezon bez braw Ty zabrać mi chcesz role Sprawdzasz jak się mam Zero dram Czy na tarczy Już Starczy Ogarniam na tyle Pewny k”
 • Need To Know Doja Cat
  „Wanna know what it’s like Baby, show me what it’s like I don’t really got no type I just wanna fuck all night Yeah- woah, prrr, mmhh Baby, i need to know I need to know I just been fantasizin”
 • MENTALNE GETTO (ft. Małach, Kasia Tontor) DJ Decks X Śliwa
  „Uwierz, łapałem dół i wiele dram Tu gdzie ciemność i ból, niewiele lamp Ludzi nie zliczą tu na ciele ran Na wylot znam Mentalne Getto Uwierz, łapałem dół i wiele dram Tu gdzie ciemność i ból, nie”
 • Anioł stróż Kacper HTA
  „[Zwrota 1] Czasem zerkam prosto w lustro, no i szukam siebie Patrz! Jasnego słońca blask nad głową, znów unosi twarz Czas daje możliwości i zabiera nas Zabrałbym Cię tam ze sobą i od nowa stworzył ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wa - Mezo, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wa - Mezo. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Mezo.