Moody Blues: I'm your man

Tekst piosenki

Brak wideo

Moody Blues

Teksty: 218 Tłumaczenia: 1 Wideo: 1

Tekst piosenki

Moody Blues: I'm your man

Here I go again, Finding it so hard to explain, The way I feel. When I hold you near. Still it hurts when you cry, Maybe you think love has passed you by. Don't you know I need you so, But I guess you need to know. I'm just a man, that's all I am. I'm just a man, that's yours, I'm yours, you know I'm yours. Life keeps changing key, I look to you please look back at me. See I'm changing every day, Reaching out for happy days. But I'm just a man, That's all I am. I'm just a man, I'm yours, I'm yours, simply yours. Life keeps changing key, I look to you please turn and look at me. You'll see I'm changing every day, In my search for happy days. But then, I'm just a man, That's all I am. I'm just a man, I'm yours, That's yours, simply yours. See me as I am,For I'm just a man. I'm just a man, but I'm yours, Oh I'm yours, I'm simply yours.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Moody Blues: I'm your man

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Moody Blues: I'm your man

Skomentuj tekst

Moody Blues: I'm your man

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki I'm your man - Moody Blues, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu I'm your man - Moody Blues. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Moody Blues.