Moody Blues: I've got a dream

Tekst piosenki

Brak wideo

Moody Blues

Teksty: 218 Tłumaczenia: 1 Wideo: 1

Tekst piosenki

Moody Blues: I've got a dream

I've got a dream And, every night, I said to myself, Yeah, I said I gotta share it, Share the dream with somebody else. We could make a beautiful day, Oh baby, it's a beautiful dream But what am I going to do with it, baby? Say, what am I going to do with it, baby? What am I going to do with it, baby, Well if I can't share it with you? I got some love And, baby, it's the kind that will do. Yeah, I got a kiss And give it to someone like you. The moon is shining up above And I got a heartful of love But what am I going to do with it, baby? Say, what am I going to do with it, baby? What am I going to do with it, baby, But if I can't give it to you? I can't throw it in the river And I can't toss it in the sea And I can't put it in a paper bag So, baby, come and get it from me. I've got a dream And, every night, I said to myself, Yeah, I said I gotta share it, Share the dream with somebody else. We could make a beautiful day, Oh baby, it's a beautiful dream But what am I going to do with it, baby? Say, what am I going to do with it, baby? What am I going to do with it, baby, But if I can't share it... But if I can't share it... Well if I can't share it with you?
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Moody Blues: I've got a dream

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Moody Blues: I've got a dream

Skomentuj tekst

Moody Blues: I've got a dream

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki I've got a dream - Moody Blues, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu I've got a dream - Moody Blues. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Moody Blues.