Moody Blues: I'm sorry

Tekst piosenki

Brak wideo

Moody Blues

Teksty: 218 Tłumaczenia: 1 Wideo: 1

Tekst piosenki

Moody Blues: I'm sorry

Why don't you write me, Call me on the 'phone, Send Western Union? You can find me home. I said I'm sorry. I said I'm sorry. You know I bled you, Led you on a lie; You say I fooled you. Who's the the fool tonight? I said I'm sorry. I said I'm sorry. High love in motion, Walking in the ocean of your sorrow. Round, turn the tables, Lost, I am a man with no tomorrow. You know, lop-sided loving Got me in the end. Looks like I'm done for, Now there's no pretending That I'm sorry. I said I'm sorry. High love in motion, Walking in the ocean of your sorrow. Round, turn the tables, Lost, I am a man with no tomorrow. I said why don't you write me,. Call me on the 'phone, Send Western Union? You can find me home. I said I'm sorry. I said I'm sorry.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Moody Blues: I'm sorry

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Moody Blues: I'm sorry

Skomentuj tekst

Moody Blues: I'm sorry

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • i'm sorry said piosenka stara

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki I'm sorry - Moody Blues, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu I'm sorry - Moody Blues. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Moody Blues.