Moody Blues: I'm just a singer

Tekst piosenki

Brak wideo

Moody Blues

Teksty: 218 Tłumaczenia: 1 Wideo: 1

Tekst piosenki

Moody Blues: I'm just a singer

I'm just a wandering on the face of this earth Meeting so many people Who are trying to be free And while I'm travelling I hear so many words Language barriers broken Now we've found the key And if you want the wind of change To blow about you And you're the only other person to know, don't tell me I'm just a singer in a rock and roll band. A thousand pictures can be drawn from one word Only who is the artist We gotta agree A thousand miles can lead so many ways Just to know who is driving What a help it would be So if you want this world of yours To turn about you And you can see exactly what to do Please tell me I'm just a singer in a rock and roll band. How can we understand Riots by the people for the people Who are only destroying themselves And when you see a frightened Person who is frightened by the People who are scorching this earth. Music is the traveller crossing our world Meeting so many people bridging the seas We're just the singers in a rock and roll band.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Moody Blues: I'm just a singer

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Moody Blues: I'm just a singer

Skomentuj tekst

Moody Blues: I'm just a singer

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki I'm just a singer - Moody Blues, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu I'm just a singer - Moody Blues. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Moody Blues.