Oddział Zamknięty: W deszczu

Tekst piosenki

Brak wideo

Oddział Zamknięty

Teksty: 68 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Oddział Zamknięty: W deszczu

Zielone aniołyz wielkim czerwonym psemwidziałem jemówiły mi ... m - ó - w - i - ł - y mi, żew deszczu łez znikną koloryi ... dały mi ...piękne jak tęcza pudełko farbna ten zły czas ...weszły do miastaotoczył je tłumnie chcemy k - o - l - o - r - ó - wp - r - a - w - d - y m - i - ł - o - ś - c - i... krzyczelinie chcemy Boga ... nie chcemy was tu !!!... a niby bez skazyludzie bez twarzybezduszni - szarzy jak ich dłoniw deszczu łez ... wszystko wokół takie szarechodź ...chodź ... chodź ...chodź pomalujmyw kwiaty i w ptaki nocw deszczu łez to co piękne traci mocfarby weź i malujmy ... malujmy w Słońca noc... ludzie jak ludziewiem ... zawsze będą żyli takbez składu i ładuto w górę to na dółn - a - p - r - z - e - k - ó - r - D - o - b - r - e - m - uz - e - Z - ł - y - m - z - a - p - a - n - b - r - a - ta niby bez skazyludzie bez twarzybezduszni - szarzyw deszczu łez ...wszystko wokół takie szare
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Oddział Zamknięty: W deszczu

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Oddział Zamknięty: W deszczu

Skomentuj tekst

Oddział Zamknięty: W deszczu

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki W deszczu - Oddział Zamknięty, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu W deszczu - Oddział Zamknięty. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Oddział Zamknięty.