ParaGraf: 44 Wersy (prod.Wuerbe)

Tekst piosenki

Brak wideo

ParaGraf

Teksty: 7 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

ParaGraf: 44 Wersy (prod.Wuerbe)

Popatrz w moje oczy, to nie szablonowy dotyk, odszukaj sentencji, bo wygląd jest nieistotny.
To wybór nie jest taki, po prostu prostu, po prostu bądź z tym ostrożny, serio potraktuj koszty. Owszem, pieprzyć modnych, czasem brakuje floty, finansowych progów od tak sobie nie przeskoczysz, masz tego głowna dosyć, bo przywilej to narkotyk, symbolem mojej wiary jest klubowy proporszyt. Przykładny katolik, żyje wbrew swojej woli, nie możesz mi zabronic tego, co już nastąpi, Los postanwoił zwątpić w swoje umiejętności, spore dolegliwości w porę przestaną złościć, nie bede tego znościć, gdy moge popierdolić w koncu uspokoić systematycznym mobink, bo po co tak gonić to i tak mnie nie uchroni przed przenaczeniem gdy lepiej trochę zwolnić.
Inaczej usposobić dumę do moralności to honor ginie w tłumie, tłumiąc moje wartości. (2x)
Jestem hegemonem rapu, ale stawiam ultimatum, bo wiara to mój atut w życiu pełnym dramatów, gdzie brakuje mi czasu na opanowanie strachu, w wędrówce bez końca, niespełnionych planów. (2x)
Trudy pokazują brudy uwikłane na osiedlach, kiedy po głowie chodzi Tobie lepsza perwersja. Nie ma tutaj miejsca, ani czasu na ustępstwa, taka życia kadencja, więc proszę Ciebie, przestań! No gdzie ta elokwencja, zagubiona na pętlach, zaginiona po przejściach, zapomniana by przetrwać. Osobowść zawzięta, tak fabułe rozkręca gdy w postrzępionych nerwach ogłupiała kompetencja. W braku podejściach już pochowana dygresja nieodpowiedzialnie pojawia sie kolejna abstencja. zapisana w konwencajch teraz wszystko porozpieprza, smutek gasi agresja kierowana w kondolencjach. Kiedyś w moiach objęciach wtedy zupełnie nie tak, na tym muszę poprzestać, moja rola jest w tekstach, tutaj, pora by zerwać stare przyzwyczajenia, radość, smutek i ból uwięzione w argumentach.
Pragnę opamiętać się i nie narzekać, sto procent luzu autentycznie poczeka. (2x)
Jestem hegemonem rapu, ale stawiam ultimatum, bo wiara to mój atut w życiu pełnym dramatów, gdzie brakuje mi czasu na opanowanie strachu, w wędrówce bez końca, niespełnionych planów. (2x)
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

ParaGraf: 44 Wersy (prod.Wuerbe)

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

ParaGraf: 44 Wersy (prod.Wuerbe)

Skomentuj tekst

ParaGraf: 44 Wersy (prod.Wuerbe)

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Parapetówa (Hotel Maffija 2) SB MAFFIJA
  „W pałacu na kacu pachnie skunem Stawiaj stówę, że znów to powtórzę Wódy w ch*j dawaj na parapetówę, hej Parapetówę, hej Dawaj na górę To pora obiadowa na tarasie konsumuję Obwieszony złotem z ”
 • Classy Girl Zenon Martyniuk
  „Napisz dzisiaj do mnie Wciąż jestem sam Wciąż mi się śnisz Myśl rozpala płomień Wiesz czego chcę Zaufaj mi Miłość zakwita wieczorem Zaczarowany kwiat Może chcesz dzisiaj dołączyć Pokolorujesz”
 • WARTOŚCI Kubańczyk x Ewelina Lisowska x DJ Slavic
  „Rządzi tu sex A dobre wartości zastępują złe Swingersi, kluby i cash Jak randki, to częściej tylko one night stand Życie traktują jak grę Leje się krew, łzy, pot Potem dopada cię stres To pande”
 • A jednak cud (feat. Organek i Bela Komoszyńska) The New Years 2022
  „Mijają dni, tygodnie, minął cały rok A ty ciągle mówisz do mnie, ciągle śpiewasz mi tu coś Jesteś tu i chyba będziesz zawsze już Chociaż wiele się zdarzyło to, że jesteś, to jest cud Pamiętasz jak”
 • Wariaciki SWING3R
  „Byle do weekendu Do tego, tego trendu Ja nabieram rozpędu By bawić się, bawić Byle do weekendu Jak nie znasz tego trendu To nie popełniaj błędu Masz bawić się, bawić Sukienka, długa noga ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki 44 Wersy (prod.Wuerbe) - ParaGraf, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu 44 Wersy (prod.Wuerbe) - ParaGraf. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - ParaGraf.