ParaGraf: Milion My

Tekst piosenki

Brak wideo

ParaGraf

Teksty: 7 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

ParaGraf: Milion My

Tym razem sama zostanę, w głowie myśli niepoukładane.
Skomplikowane życie muszę z nim stanąć twarzą w tawarz, stanąć twarzą w twarz.
Nagle sie odcina rozpoczyna myśli gilotyna, włączony winamp po kolei leci każda chwila.
Odpoczywam, to czytam sumuję codzienny bilans, kalkuluję taki zwyczaj, że wnikam po obcy miliard. Bo (?) klimat, który trzyma tutaj moja doktryna, dawno przekroczyłem limit osiąga wkurwienia grymas. Tak to bywa, wygrywam na zmianę, przeplatam, przegrywam niezdecydownie ciąąy utracona perspektywa, ale żywa nadzieja umiera prawdziwa jak przyjaźń, tego nie wytrzymam decyduje pochopna dezycja. I nie zatrzyma, momentami sam nie wiem co wybrać, komu zadać tyle pytań (komu?), znowu cholerna ambicja. Do nadrobienia dystans, pieprzona hipokryzja, zagubiony artysta serfuje głęboko w myślach, analizując sprawy, koncetracja na wykład, lustrzane odbicia, kontury, sylwetki, granica. Tolerancji nie znika, we mnie ta sama decyzja, głęboko ukryta emocji wielka kompozycja.
Tym razem sama zostanę, w głowie myśli niepoukładane.
Skomplikowane życie muszę z nim stanąć twarzą w twarz, stanąć twarzą w twarz. (2x)
Kurewski smak życia, kurewski dar do picia, kurewsko sam dzisiaj osamotniony nie mam już pytań, do nikogo, do kogo chciałbym zwrócić się o pomoc, bo pomoc to przyjaźń to nie honor, wtedy chuj z Tobą. A ja głupi co noc chlałem, myslałeś, że będzie gorzej zostawiając mnie nie odezwali się ani słowem, a teraz wiem, że dziś stać mnie na więcej i, a nie stać ich, bo nie ma ich, i nie brak mi. Po chuj się cieszyć, i smucić, chodzić, przeklinać, ufać, potem się wkurwić i mieć do kogoś dystans. Przyznaj to nie jest miłe a ja nie chcę już (?) myślami sądzić, że jeszcze kiedyś ktoś o mnie wspomni. Dorośli mówią, " bo Twoje marzenia kiedyś Cię zgubią" idziesz za lutą to skończysz jak żuler pod sklepem z wódą, zostałem sam już, czterech ścian Bóg, myśli jak tu uwolnić myśli, gdy starcisz nastrój.
Tym razem sama zostanę, w głowie myśli niepoukładane.
Skomplikowane życie muszę z nim stanąć twarzą w twarz, stanąć twarzą w twarz. (2x)
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

ParaGraf: Milion My

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

ParaGraf: Milion My

Skomentuj tekst

ParaGraf: Milion My

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Milion My - ParaGraf, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Milion My - ParaGraf. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - ParaGraf.