Patrycja Markowska: Dla Ciebie

Tekst piosenki

Brak wideo

Patrycja Markowska

Teksty: 94 Tłumaczenia: 0 Wideo: 32

Tekst piosenki

Patrycja Markowska: Dla Ciebie

Tam marzenia rozkwitają twe Jesteś jak wulkan dobrze wiem Z daleka już widać Twój blask Nad ziemią szybuje że wziąż Ciebie brak Wiem , Ty zawsze musisz pierwszy być Codziennie wspinać się na szczyt Walczysz każdego dnia Znów chcesz być sam Ref.: Dla Ciebie mój szept gdy budzi się dzień Dla Ciebie mój smutek zatrzymaj się więc Przez moment chce mieć Cie tylko dla siebie I tak zaraz świat zapyta o Ciebie Dla Ciebie mój szept gdy budzi się dzień Dla Ciebie to szczęście zatrzymaj się więc Zamknij oczy i pomyśl że jesteśmy sami tu nic nie liczy się Tam na szczycie pragnień Twoich Tam jest miejsce które choronisz Tam biegniesz kolejny raz Zostawiasz swój ślad Ref.: Dla Ciebie.... Zamknij oczy .... x/1 Dla Ciebie... Zamknij oczy ... x/1
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Patrycja Markowska: Dla Ciebie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Patrycja Markowska: Dla Ciebie

Skomentuj tekst

Patrycja Markowska: Dla Ciebie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • dla ciebie patrycja markowska
 • patrycja markowsa- dlaciebie moj dzien
 • dla ciebie chcę biec patrycja ma
 • patrycja markowska dla ciebie
 • dla ciebie patrycja markowska tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dla Ciebie - Patrycja Markowska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dla Ciebie - Patrycja Markowska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Patrycja Markowska.