Patrycja Markowska: Ja i wiatr

Tekst piosenki

Brak wideo

Patrycja Markowska

Teksty: 82 Tłumaczenia: 0 Wideo: 27

Tekst piosenki

Patrycja Markowska: Ja i wiatr

Biegnę znów w wielki świat. Jego wir, ponad falę chcę poczuć to już. Pęka nić. Trudno zostać mi tu. Tak za ciasny wydaje się dzień. Gdybyć mógł ubrać mnie w magie barw. Gdybyś wiedział jak mnie tu zatrzymać I chciał tego z całych sił. I tylko ja i wiatr. To on mi karze tak pędzić. I tylko ja i wiatr. Od Twoich dłoni wciąż silniejszy. I tylko ja i wiatr. To on mi karze tak pędzić. I tylko ja i wiatr. Od Twoich dłoni znów silniejszy. Pragnę mieć coś mojego. Tak tęsknie, obsesją to już staje się. Czemu, więc nawet ten rozdział już sam zamyka się i znika więź. Wiem, że tam czeka nieznany ląd. Już nie woła ten głos. Ty wypuszczasz mnie z rąk. Wypuszczasz mnie. I tylko ja i wiatr. To on mi karze tak pędzić. I tylko ja i wiatr. Od Twoich dłoni wciąż silniejszy. I tylko ja i wiatr. To on mi karze tak pędzić. I tylko ja i wiatr. Od Twoich dłoni znów silniejszy. To ja. Mój taniec poprzez dzikość myśli nagich. W tym szaleństwie gubię Cię I ofiarą staję się swoich pragnień, braku granic. Nikt za rękę nie prowadzi. Może w końcu uda się miejsce znaleźć swe. I tylko ja i wiatr. To on mi karze tak pędzić. I tylko ja i wiatr. Od Twoich dłoni wciąż silniejszy. I tylko ja i wiatr. To on mi karze tak pędzić. I tylko ja i wiatr. Od Twoich dłoni znów silniejszy.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Patrycja Markowska: Ja i wiatr

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Patrycja Markowska: Ja i wiatr

Skomentuj tekst

Patrycja Markowska: Ja i wiatr

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • patrycja+markowska+-+ja+i+wiatr+tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ja i wiatr - Patrycja Markowska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ja i wiatr - Patrycja Markowska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Patrycja Markowska.