Patrycja Markowska: Po

Tekst piosenki

Brak wideo

Patrycja Markowska

Teksty: 82 Tłumaczenia: 0 Wideo: 27

Tekst piosenki

Patrycja Markowska: Po

Nawet jeśli dojde tam gdzie chcę Spłonie w ich zachwycie sen Będe kroczyć wśród najdroższych znanych miejsc Już nie będzie ciebie przy mnie wiem Nawet jeśli zniknie cały zgiełk Świt odgoni myśli złe W smutku znajde sens A w śmiechu skryje się Już nie będzie ciebie przy mnie wiem Chociaż żal to na mnie pora już Chociaż żal to we mnie świat się kończy tu Chociaz żal, zamykasz się mój czas Będę czekać na ciebie tam Zaczekam na ciebie tam Nawet jeśli uda kochać się Zimo zrzuci skórę swą Spowiedź ramion będzie zawzze smutna by Już nie bedzie ciebie nigdy przy mnie wiem, nie będzie cie Chociaż żal to na mnie pora już Chociaż żal to we mnie świat się kończy tu Chociaz żal, zamykasz się mój czas Będę czekac na ciebie tam Zaczekam na ciebie tam Ciszy już nie boje się We mnie grają słowa twe Najpiekniejszy świata skarb Miałam w dłoniach ciebie tak Mogę, odejść juz... Chociaż żal to na mnie pora już Chociaż żal to we mnie świat się kończy tu Chociaz żal, zamykasz się mój czas Będę czekac na ciebie tam Zaczekam na ciebie tam.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Patrycja Markowska: Po

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Patrycja Markowska: Po

Skomentuj tekst

Patrycja Markowska: Po

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MC Mata
  „Wstałem jak co dzień ran No i kurwa znów to samo: Pół Polski chce mnie pobić Pół Polski bije brawo Płacze co drugi rodzić Bo trudno się pogodzić W tym że pato raper Nie chce zostać super nianią”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • AU (feat. Sokół) Białas
  „nie nazwałbym tego rajem pieniądze tu nie lecą z nieba NIE! to co jest podłe w rodzicach potem w dzieciaku dojrzewa dbajmy o siebie nawzajem bo tu nie można liczyć na władzę AU dbajmy o si”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • dojde tam gdzie chce tekst
 • tekst piosenki dojde tam gdzie chce

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Po - Patrycja Markowska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Po - Patrycja Markowska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Patrycja Markowska.