Seweryn Krajewski: Klucz do szcz

Tekst piosenki

Brak wideo

Seweryn Krajewski

Teksty: 147 Tłumaczenia: 0 Wideo: 8

Tekst piosenki

Seweryn Krajewski: Klucz do szcz

Swoich łez nie chowaj do kapelusza, trudno, najwyżej zginą. Swoich snów nie pakuj gdzieś pod poduszki, niech tam, niech sobie płyną. Ale skryj głęboko do szczęścia klucz, Ale wiedz, że nie masz niczego prócz tej małej, złotej skrzynki i już, i już. Swoich spraw nie chowaj przed sąsiadami, trudno, najwyżej skradną. Swoich drzwi przed ludźmi wciąż nie zatrzaskuj, trudno, najwyżej wpadną. Ale skryj Swoich wad nie chowaj przed kobietami, trudno, najwyżej zgadną. buntów swych nie hamuj, nie duś i nie taj, trudno, masz duszę startą.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Seweryn Krajewski: Klucz do szcz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Seweryn Krajewski: Klucz do szcz

Skomentuj tekst

Seweryn Krajewski: Klucz do szcz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Klucz do szcz - Seweryn Krajewski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Klucz do szcz - Seweryn Krajewski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Seweryn Krajewski.