Seweryn Krajewski: Stan podgor

Tekst piosenki

Brak wideo

Seweryn Krajewski

Teksty: 147 Tłumaczenia: 0 Wideo: 9

Tekst piosenki

Seweryn Krajewski: Stan podgor

Znam taki stan nad ranem na brzegach snu,stan, można rzec, wyjątkowy. Ktoś, kogo nie kochałem, jest znowu tu i słychać szept gorączkowy: że mamy jeszcze czas, że mamy siebie, kto słyszał mówić pas, kto tego nie wie. Znam taki stan o brzasku w godzinie zórz, stan, można rzec, wyjątkowy. Ktoś, kto od lat nie zasnął, jest znowu tu i słychać szept karminowy: że mamy jeszcze noc, że mamy siebie, kto słyszał burzyć most, kto tego nie wie. Znam taki stan po nocy nim zadrży wiatr, stan, można rzec, wyjątkowy. Ktoś, kto mnie nie zaskoczy, jest blisko tak, że czuję żal migdałowy: że nic nie było wszak, że nic nie będzie, ktoś, kto to złamał tak, te dwie gałęzie. Znam taki stan nad ranem na brzegach snu,stan, można rzec, wyjątkowy. Ktoś, kto mnie nie zaskoczy, jest blisko tak, że czuję żal migdałowy.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Seweryn Krajewski: Stan podgor

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Seweryn Krajewski: Stan podgor

Skomentuj tekst

Seweryn Krajewski: Stan podgor

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Stan podgor - Seweryn Krajewski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Stan podgor - Seweryn Krajewski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Seweryn Krajewski.