Seweryn Krajewski: Kol

Tekst piosenki

Brak wideo

Seweryn Krajewski

Teksty: 146 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Seweryn Krajewski: Kol

Dla tych w śniegach po wiek, dla tych na brzegach dwóch rzek, dla tych za morzem spokojnym jak ptak, gada nasz stół, kutia i karp. Dla nich opłatek bielutki jak mróz, dla nich nasz dom, kolęda i noc. Dla tych grzechów po śmierć, dla tych w powrozach na dnie, dla tych, co gar swój dźwigają jak schron, prostych i złych, zdartych przez los. Dla nich żytniówki kubeczek i chleb, ciepły nasz dom, kolęda i sen. Dla tych w drodze po krew, dla tych niczyich jak piec, dla tych rozsianych po świecie jak śnieg braci z za gór, zza mórz i zza rzek. Dla nich nasz smutek, nadzieja i moc, ciepły nasz dom, kolęda i noc.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Seweryn Krajewski: Kol

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Seweryn Krajewski: Kol

Skomentuj tekst

Seweryn Krajewski: Kol

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • dla tych seweryn krajewski

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kol - Seweryn Krajewski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kol - Seweryn Krajewski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Seweryn Krajewski.