Sok: Nie udaj
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Sok: Nie udaj
Nie udaję, staję się coraz starszym zahajemNie świruję, coraz gorzej się czuję jak balujęNie ściemniam, dziś spełniam się w kręgach, hej przygodoNigdy nie tnę, staram się stawiać czoła kłopotomNie udaję, na swoim staję, rozwijam się dalejNie świruję, pracuję, w pracy się realizujęNie ściemniam, czasem jestem aż do bólu szczeryAle nie tnę, chodzi o przełamanie barieryNie udaję, rap jest moim naturalnym hajemNie świruję, rymuję, jak sam się w tym odnajdujęNie ściemniam, to co czuję opisuję w tekstachNie tnę, piszę rymy pod gotową pętlęNie udaję, jestem ZIP'em, mam swoje zwyczajeNie świruję, bo mi to jakoś nie imponujeNie ściemniam, bo ściemnia tylko osoba pazernaW chuja nie tnę, cięcie w chuja uważam za wredne[x2]Nie udaję, żyję tu dla siebie nie dla masNie świruję, bo nie pozwala na to nawet czasNie ściemniam, bo takie były zawsze założeniaNie tnę, cała reszta jest bez znaczeniaNie udaję, nie jestem gangsterem ani mordercąNie świruję, nie jestem też prawą osobą świętąNie ściemniam, próbuję wciąż rozwinąć grubo prostoNie tnę, bo nie interesuje mnie dziadostwoNie udaję, nie lubię psów i nie sprzedajęNie świruję, płacę tutaj podatki legalnieNie ściemniam, swoich przyjaciół nigdy nie zostawięNie tnę, nie ma ich zbyt wielu w tej zabawieNie udaję, pomogę ci jak jesteś mym wspólasemNie świruję, nie jestem tutaj żadnym CaritasemNie ściemniam, czuję, że sukces wkurwia innych czasemNie tnę, żyję sobie jak lubię i nie wadzęNie udaję, mam kobietę, którą bardzo cenięNie świruję, bez niej bym był innym człowiekiemNie ściemniam, mogłem być do dziś jednym z tysiącaNie tnę, którzy w swoim życiu nie chcą słońca[x2]Nie udaję, żyję tu dla siebie nie dla masNie świruję, bo nie pozwala na to nawet czasNie ściemniam, bo takie były zawsze założeniaNie tnę, cała reszta jest bez znaczenia
Tłumaczenie piosenki
Sok: Nie udaj
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Sok: Nie udaj
-
Za du
- Sok
-
1 Sierpie
- Sok
-
Nigdy nie zrozumiem kobiet
- Sok
-
Zarajany
- Sok
-
Angela (gdybym wiedzia
- Sok
Skomentuj tekst
Sok: Nie udaj
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Samoloty (ZORZA) - feat. Kaśka Sochacka
Dawid Podsiadło
„Czy coś mnie chwyci tak jak wcześniej? Chodzę tyłem jakiś dłuższy czas Mniej mi w oczy wieje wiatr Kto złapie mnie za drżącą rękę? Jestem tu na krótką chwilę jak Bluza metr czterdzieści dwa ”
-
Toksyny (Słoń & The Returners)
Słoń
„Jebać tych skrajnie z lewej i jebać tych skrajnie z prawej Wykurwiaj jak jesteś zjebem, co myśli że ma monopol na prawdę Nie chce żyć z butem na gardle, pierdole wasz mentalny karcer Po jednej komu”
-
Wonderful
Monika Kociołek
„You keep trying he's so wonderful If you lie and let it go, if you want my soul Second to come dare us to stay And one day I'mma stay The others just played I was stuck in their days Please do”
-
Miodożer
Genzie
„Kiedy wokół wielki lwy Ja muszę być jak miodożer Pokazuję kły i napieram jak buldożer Nic ci nie pomoże Nic ci nie pomoże Wielkie lwy, ich wielkie kły Nie są straszne mi Nie są straszne mi W”
-
Suma wszystkich strachów
Małpa
„Małpa prezentuje utwór "Suma wszystkich strachów". Kiedy byłem małym chłopcem w kółko powtarzali mi Że gdy dorosnę to nie będę mógł uronić łzy Że mam emocje kryć tak by ich nie zobaczył nikt Dzi”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Milkshake Man (Australia - piosenka na Eurowizja 2025)
- Go-Jo
-
różnie to było FEAT. PEZET (prod. favst)
- Kuban
-
Bara bada bastu (Szwecja - piosenka na Eurowizja 2025)
- KAJ
-
НЕНЬКО
- Voloshyn
-
C'est La Vie (Holandia - piosenka na Eurowizja 2025)
- Claude
-
śmieszy już FREESTYLE (prod. favst)
- Kuban
-
Run
- Miranda Lambert
-
hooligan flex (prod. favst)
- Kuban
-
Margines (Tu się wali gruz) [prod. Jvchu]
- Diho
-
nie tym razem
- Kuban
Reklama
Tekst piosenki Nie udaj - Sok, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie udaj - Sok. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Sok.
Komentarze: 0