Sok: Nigdy nie zrozumiem kobiet

Tekst piosenki

Brak wideo

Sok

Teksty: 78 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Sok: Nigdy nie zrozumiem kobiet

Ale ty zajebiście pachniesz...Jeny twój głos.. chodź...Odwróć się...Przytul mnie...Tyłeczek.. tak.. masz najlepsze ciało na świecie...No to wejdź we mnie.Chodź tu.. chodź...Jesteś moim panem.. Rób ze mną co chcesz !Nigdy Nie Zrozumiem KobietNigdy Nie Zrozumiem KobietPatrzę na Ciebie jak coś śnisz nago śpiącczuję na sobie rano zapach twój wciążpięknie wygląda twój tyłeczek jak leżysz na brzuchusiedzę na krześle obserwując Cię bez ruchupatrze na Ciebie jak tak jesz uśmiechniętasłucham jak mówisz mi o pracy i prezentachładnie wyglądasz jak wycierasz sobie ustakelner butelkę zabrał bo była pustaniechcący Cię budzę herbatę sobie mieszającodwracasz się na plecy, rozchylasz uda ziewającza chwilę wstajesz i podchodzisz do mnie bez ubraniauwielbiam w Tobie ten twój brak skrępowaniazjedliśmy, śmiejemy się z kogoś obokwstydliwie pokazujesz go ruchem głowąwyglądasz ślicznie, te oczy to skarbtwoja nieśmiałość dodaje Twym policzkom barwMiałaś ze mną już tyle orgazmówa nigdy nie zjedliśmy razem niczego...Nigdy nie zrozumiem kobietNigdy nie zrozumiem kobietZjadłaś ze mną już tyle obiadówa nigdy nie byliśmy w łóżku dlaczego...Nigdy nie zrozumiem kobietNigdy nie zrozumiem kobietNigdy nie zrozumiem kobietNigdy nie zrozumiem kobietOdwiedzasz mnie nocą, wchodząc rozbierasz się z ochotązbędny jest względny słowotok, odwiedzasz mnie właśnie po toza słowo się oddam... spełniamy najskrytsze fantazjeodwiedzasz mnie zawsze kiedy masz najmniejszą okazjęcenię twą pasję, jestem pod wrażeniem chwilisłucham uważnie, sam nie chciałbym się pomylićtak jak zawsze rozmowa obiad umilii to bez względu na to co byśmy zamówiliw jednej chwili jesteś naga, układasz się sama siadaszwiesz że tak nie wypada, odwaga jednak pomagami to odpowiada choć znów kończy się tak samoznów nie zjedliśmy razem, znów wyszłaś wcześnie ranoMógłbym tak słuchać Cię całymi godzinamikażde z nas wie, że jednak jest coś między namii gdy tak jemy wciąż się zastanawiamyże mimo że tego chcemy to wciąż razem nie sypiamyMiałaś ze mną już tyle orgazmówa nigdy nie zjedliśmy razem niczego...Nigdy nie zrozumiem kobietNigdy nie zrozumiem kobietZjadłaś ze mną już tyle obiadówa nigdy nie byliśmy w łóżku dlaczego...Nigdy nie zrozumiem kobietNigdy nie zrozumiem kobietNigdy nie zrozumiem kobietNigdy nie zrozumiem kobietNigdy nie zrozumiem kobietNigdy nie zrozumiem kobietSmakuje?Pyszne.. jak zwykle.Masz coś w kąciku ust....To może wpadniesz do mnie dziś na chwilę?Nie... nie nie nie raczej nie. nie mogęno cóż.. to może jeszcze wina?mhm:)
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Sok: Nigdy nie zrozumiem kobiet

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Sok: Nigdy nie zrozumiem kobiet

Skomentuj tekst

Sok: Nigdy nie zrozumiem kobiet

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • nigdy nie zrozumiem kobiet- tekst piosenki
 • nigdy nie zrozumiem kobiet tekst
 • nigdy nie zrozumiem kobiet
 • tekst piosenki nigdy nie zrozumiem kobiet
 • tekst nigdy nie.zrozumiem.kobiet

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nigdy nie zrozumiem kobiet - Sok, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nigdy nie zrozumiem kobiet - Sok. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Sok.