Sylwia Wisniewska: Tylko raz

Tekst piosenki

Brak wideo

Sylwia Wisniewska

Teksty: 24 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Sylwia Wisniewska: Tylko raz

TYLKO RAZ WYPRZEDZIĆ RZECZYWISTOŚĆTYLKO RAZ DOGONIĆ W LOCIE DŹWIĘKSTĄPAĆ PO KRAWĘDZI WŁASNYCH MYŚLIRAZ NA ZAWSZE ZGASIĆ W SOBIE GNIEWTYLKO RAZ PORZUCIĆ WŁASNE IMIĘI RZUCIĆ SIĘ W GŁĘBOKIEJ WODY NURTSTRACIĆ POD STOPAMI GRUNT SUMIENIAI TAŃCZYĆ I NIE WIEDZIEĆ CO TO BÓLZAPOMNIEĆ CHOCIAŻ RAZ...KIM TAK NAPRAWDĘ JESTEŚDLA JEDNEJ CHWILI ZAPOMNIEĆKIM TAK NAPRAWDĘ JESTEŚI JAKIE IMIĘ NOSISZZANIM ZNÓW OTWORZYSZ SWOJE OCZYZANIM TO CO PIĘKNE SPŁYNIE ŁZĄNIM PRAGNIENIE ZGASISZ W SZKLANCE WODYCHCESZ ZOBACZYĆ SZCZĘŚCIE I UWIERZYĆ W TOZAPOMNIEĆ CHOCIAŻ RAZJAKIE IMIE MASZZAPOMNIEĆ SWOJĄ TWARZ...KIM TAK NAPRAWDĘ JESTEŚDLA JEDNEJ CHWILI ZAPOMNIEĆKIM TAK NAPRAWDĘ JESTEŚI JAKIE IMIĘ NOSISZCHCĘ ZOBACZYĆ SZCZĘŚCIE I UWIERZYĆ...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Sylwia Wisniewska: Tylko raz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Sylwia Wisniewska: Tylko raz

Skomentuj tekst

Sylwia Wisniewska: Tylko raz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tylko raz - Sylwia Wisniewska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tylko raz - Sylwia Wisniewska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Sylwia Wisniewska.