Sylwia Wisniewska: Tylko raz

Tekst piosenki

Brak wideo

Sylwia Wisniewska

Teksty: 24 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Sylwia Wisniewska: Tylko raz

TYLKO RAZ WYPRZEDZIĆ RZECZYWISTOŚĆTYLKO RAZ DOGONIĆ W LOCIE DŹWIĘKSTĄPAĆ PO KRAWĘDZI WŁASNYCH MYŚLIRAZ NA ZAWSZE ZGASIĆ W SOBIE GNIEWTYLKO RAZ PORZUCIĆ WŁASNE IMIĘI RZUCIĆ SIĘ W GŁĘBOKIEJ WODY NURTSTRACIĆ POD STOPAMI GRUNT SUMIENIAI TAŃCZYĆ I NIE WIEDZIEĆ CO TO BÓLZAPOMNIEĆ CHOCIAŻ RAZ...KIM TAK NAPRAWDĘ JESTEŚDLA JEDNEJ CHWILI ZAPOMNIEĆKIM TAK NAPRAWDĘ JESTEŚI JAKIE IMIĘ NOSISZZANIM ZNÓW OTWORZYSZ SWOJE OCZYZANIM TO CO PIĘKNE SPŁYNIE ŁZĄNIM PRAGNIENIE ZGASISZ W SZKLANCE WODYCHCESZ ZOBACZYĆ SZCZĘŚCIE I UWIERZYĆ W TOZAPOMNIEĆ CHOCIAŻ RAZJAKIE IMIE MASZZAPOMNIEĆ SWOJĄ TWARZ...KIM TAK NAPRAWDĘ JESTEŚDLA JEDNEJ CHWILI ZAPOMNIEĆKIM TAK NAPRAWDĘ JESTEŚI JAKIE IMIĘ NOSISZCHCĘ ZOBACZYĆ SZCZĘŚCIE I UWIERZYĆ...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Sylwia Wisniewska: Tylko raz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Sylwia Wisniewska: Tylko raz

Skomentuj tekst

Sylwia Wisniewska: Tylko raz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tylko raz - Sylwia Wisniewska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tylko raz - Sylwia Wisniewska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Sylwia Wisniewska.