TEDE: Zeszyt rym

Tekst piosenki

Brak wideo

TEDE

Teksty: 211 Tłumaczenia: 0 Wideo: 87

Tekst piosenki

TEDE: Zeszyt rym

Joł. Czy to już? Tu Tedeusz Refren: Ty to wiesz. Nie zatrzymuj się Cokolwiek będzie musisz iść Zeszyt rymów jest dla siebie i dla ludzi pisz. To rymów zeszyt muszę się spieszyć Człowiek, ja robię co do mnie należy Nic tylko nagrać i puścić to w obieg I już nic. Komu jak nie sobie wierzyć? Iść, ciągle iść w stronę końca To życie kreślone na paradoksach Do końca dotrwa ten kto moc ma I będzie co będzie, to będzie co los da Ja piszę rymy po tym mnie poznasz Sekwencje, zwroty to mój narkotyk To najwięcej co zrobiłem dotychczas Rap muzyka dała mi skrzydła KilaHertz, 3h, Warszawski Deszcz Sięgam pamięcią 8 lat wstecz Jak mam nie grać z tą ewidencją Ty wiesz? Te rymy są częścią mnie Refren: Ty to wiesz. Nie zatrzymuj się... Rozstać się ze wszystkim, gdzieś odejść Tego nie zrobię. Chcę bliskim czegoś dowieść Mieć na życie patent, jechać z tematem Przecież osiągnąłem tyle fartem Człowiek, eee to wyścig szczurów pamiętasz? Ta chwila mija, a Ty się rozpędzasz Prawdopodobieństwo często się zwiększa Szaleństwo wycieńcza, Joł Nie podoba się? Trudno! To gorące pieniądze Myśl to 2003. Trzeba to ogarniać, trzeba żyć Kapitalizm z rzeczywistością zgrzyt. Fałsz, idź stąd - zostaje oryginał Rzeczywistość nie daje się wyginać To już dziś i trzeba iść przez to Ostatnio słyszę to często To jest to, jedno wielkie dojście do wniosku Przychodzi prościej, tak po prostu Ja muszę iść i będę szedł A Ty postój, oto nowy TDF
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

TEDE: Zeszyt rym

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

TEDE: Zeszyt rym

Skomentuj tekst

TEDE: Zeszyt rym

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • rymy do air max
 • rym do słowa zeszyt
 • znajdz rym pisze
 • tede isc ciagle isc w strone

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zeszyt rym - TEDE, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zeszyt rym - TEDE. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - TEDE.