TEDE: Blask

Tekst piosenki

Brak wideo

TEDE

Teksty: 246 Tłumaczenia: 0 Wideo: 104

Tekst piosenki

TEDE: Blask

Taa srebrne BM wjeżdża na teren, Co się przypieprzasz, jestem szpanerem. Pierdole niesmak, to jest szczere, Fura jest niezła i turla fele. Moje tocze fele, tocze fele, Słabych proszę jestem Bezelem. Chcę błyszczeć - to oczywiste, Mam występ, milczeć, zamknij pizdę. Esende Mylffon bo to mój flow i styl to, Czuj to, to ja i mój hip-hop tylko. Tym płynę, jestem złym buhh'a synem, Słuchaj tak jest tutaj ze stylem. Ja i moje ziomki nie umywamy rąk i Bywamy, wpadamy, jaramy gibonki. Możesz sądzić że jesteśmy chamy, My to i tak nagrywamy ciągle Ref.x2 B - tego chcę, to jest cel. L - mieć jak najwięcej zer. A - teraz jest na to czas. B.L.A.S.K Blask! Wiesz co? Jak zarobię pierwszy melon, To wypiję Twoje zdrowie, człowiek elo Póki co pije zdrowie bezeli, Przekazuję ten kielich bezelom, [?] W oczy szczypie coś w tym typie, j Ak latasz w konkretnej ekipie. Ty, Tobie pozostaje wycie, Przy każdej następnej płycie, typie. Tu spędziłem życie, Esenede, Tu mogłeś widzieć na żywo tę gębę. Tak to ja - wariat, Ema Ema, Ja i armia ogarniamy tu temat. Poginam sto procent oryginał, Wchodzę, przejmuję wodzę i finał. To wszystko się niewinnie zaczyna, A styl jest nagminnie przy nas. Ref.x2 B - tego chcę, to jest cel. L - mieć jak najwięcej zer. A - teraz jest na to czas. B.L.A.S.K Blask! Strzelam świerszcza, wjeżdżam, Mają wiedzieć kim jest ten koleżka. Mają widzieć o mnie tu i gdzieś tam, Besztam, nie obchodzi mnie reszta. Zapamiętaj mój krzywy pysk, Mam cisk na prawdziwy zysk. Mieć hajs, mieć błysk i blask, Mieć fanki, mieć pisk i wrzask. Hulanki, balangi, gruby lans, Ty teraz mordę zamknij i patrz. Ludzie z tych klas robią to tak, Złudzenia masz, taa świat jest nasz. Bezel bezelom wjeżdża na rejon, Jest cała reszta składu Ołjejor Wchodzę na dół, do podkładu, Powiedz światu że już się zaczęło. Ref.x2 B - tego chcę, to jest cel. L - mieć jak najwięcej zer. A - teraz jest na to czas. B.L.A.S.K Blask! Cały czas! Cały czas! Non-stop! Non-stop! Jedziemy Radio Emisja.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

TEDE: Blask

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

TEDE: Blask

Skomentuj tekst

TEDE: Blask

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Ushuaia Jasiek Piwowarczyk
    „Skończy się świat, nas nie ma Znikam na chwilę Wiem, że za jakiś czas Zamknę jej oczy By nie widziała, jak Jak bardzo się boję powiedzieć jej w twarz Że zbliża się koniec, że nie ma Że nie ma”
  • Życie jest jedno SKOLIM
    „Co zrobisz ze mną gdy będzie ciemno? mi wystarczy jeden czuły gest i mówię serio, życie jest jedno przecież sama dobrze wiesz jak jest no chodź chodź tu do mnie bo najlepiej jest mi tu przy”
  • Amore Mio 2 (prod. COIKY) Boski Heniek
    „Amore mio i czeka nas wycieczka już do Rio Amore mio, niech każdy śpiewa nocą tą ulicą Amore, mi amor i zapach Dior Na zawsze przy mnie bądź Jesteś, jesteś taka sztos Jesteś piękna tak jak diam”
  • Komu miałabym powiedzieć? Bletka
    „Czy ze smutku oczy mokre? W takich chwilach, jak tych, chcę Cię mieć przy sobie Dużo trudniej mi samej nosić troski Gdy się nimi dzielę z Tobą, rozkładają się na pół Kiedy posmakuję świat, czase”
  • Wracam Jeremi Sikorski
    „A wieczorami zmarnowany błądzę. Chciałbym coś poczuć, ale nie wiem co sam. Szukam i ciągle czekam na odpowiedź. Czy to miłość? A jeśli tak, to jak wygląda, powiedz. Bo na tych filmach zawsze ideal”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

  • tede blask
  • tede blask tekst
  • fele tekst
  • ja i moje ziomki nie umywamy rąk i bywamy wpadamy jaramy gibonki
  • tede tylko ja i moje bmw

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Blask - TEDE, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Blask - TEDE. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - TEDE.