TEDE: Blask

Tekst piosenki

Brak wideo

TEDE

Teksty: 212 Tłumaczenia: 0 Wideo: 87

Tekst piosenki

TEDE: Blask

Taa srebrne BM wjeżdża na teren, Co się przypieprzasz, jestem szpanerem. Pierdole niesmak, to jest szczere, Fura jest niezła i turla fele. Moje tocze fele, tocze fele, Słabych proszę jestem Bezelem. Chcę błyszczeć - to oczywiste, Mam występ, milczeć, zamknij pizdę. Esende Mylffon bo to mój flow i styl to, Czuj to, to ja i mój hip-hop tylko. Tym płynę, jestem złym buhh'a synem, Słuchaj tak jest tutaj ze stylem. Ja i moje ziomki nie umywamy rąk i Bywamy, wpadamy, jaramy gibonki. Możesz sądzić że jesteśmy chamy, My to i tak nagrywamy ciągle Ref.x2 B - tego chcę, to jest cel. L - mieć jak najwięcej zer. A - teraz jest na to czas. B.L.A.S.K Blask! Wiesz co? Jak zarobię pierwszy melon, To wypiję Twoje zdrowie, człowiek elo Póki co pije zdrowie bezeli, Przekazuję ten kielich bezelom, [?] W oczy szczypie coś w tym typie, j Ak latasz w konkretnej ekipie. Ty, Tobie pozostaje wycie, Przy każdej następnej płycie, typie. Tu spędziłem życie, Esenede, Tu mogłeś widzieć na żywo tę gębę. Tak to ja - wariat, Ema Ema, Ja i armia ogarniamy tu temat. Poginam sto procent oryginał, Wchodzę, przejmuję wodzę i finał. To wszystko się niewinnie zaczyna, A styl jest nagminnie przy nas. Ref.x2 B - tego chcę, to jest cel. L - mieć jak najwięcej zer. A - teraz jest na to czas. B.L.A.S.K Blask! Strzelam świerszcza, wjeżdżam, Mają wiedzieć kim jest ten koleżka. Mają widzieć o mnie tu i gdzieś tam, Besztam, nie obchodzi mnie reszta. Zapamiętaj mój krzywy pysk, Mam cisk na prawdziwy zysk. Mieć hajs, mieć błysk i blask, Mieć fanki, mieć pisk i wrzask. Hulanki, balangi, gruby lans, Ty teraz mordę zamknij i patrz. Ludzie z tych klas robią to tak, Złudzenia masz, taa świat jest nasz. Bezel bezelom wjeżdża na rejon, Jest cała reszta składu Ołjejor Wchodzę na dół, do podkładu, Powiedz światu że już się zaczęło. Ref.x2 B - tego chcę, to jest cel. L - mieć jak najwięcej zer. A - teraz jest na to czas. B.L.A.S.K Blask! Cały czas! Cały czas! Non-stop! Non-stop! Jedziemy Radio Emisja.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

TEDE: Blask

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

TEDE: Blask

Skomentuj tekst

TEDE: Blask

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tede blask
 • tede blask tekst
 • fele tekst
 • ja i moje ziomki nie umywamy rąk i bywamy wpadamy jaramy gibonki
 • tede tylko ja i moje bmw

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Blask - TEDE, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Blask - TEDE. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - TEDE.