TEDE: Jakby jutra mia

Tekst piosenki

Brak wideo

TEDE

Teksty: 232 Tłumaczenia: 0 Wideo: 91

Tekst piosenki

TEDE: Jakby jutra mia

Wierze w nas! Czas w coś uwierzyć żyjmy tak jakby jutra miało nie być! Choć coś złego spotkało nas kiedyś trzeba to przeżyć jakby jutra miało nie być! Ej, to kawałek najważniejszy na tej płycie, Pisze go najfajniejszym długopisem Ty i ja wiemy skąd go mam A temat się pojawił sam Takie życie Będzie dobrze teraz się odpręż Myśl o wszystkim tym, co jest dobre Całe zło pozostaw tym złym Jakby tylko dzień pozostał nam by żyć Co byś zrobiła gdyby jutro czar prysnął Skończył się świat, szlag trafił wszystko Nie wybiegam myślą tak daleko w przyszłość Ty wiesz to ja chciałbym wiedzieć, że wyszło Na nas się skupmy, dalej tak róbmy Świat wokół nas jest okrutny Ty to wiesz Jest brudny, zniszczony, spocony I pełno obłudnych wokół mnie Wierze w nas! Czas w coś uwierzyć żyjmy tak jakby jutra miało nie być! Choć coś złego spotkało nas kiedyś trzeba to przeżyć jakby jutra miało nie być! Kochanie prawda o życiu jest smutna, nikt nie jest w stanie przewidzieć jutra. Więc żyjmy tak jakby jutra nie było, pozostaje absolutna wiara w miłość! Możemy nie mieć czasu by się żegnać... Nie mamy czasu by życie przegrać. Czasu nie trać! Weź mnie za rękę, przeżyjmy życie jak najpiękniej! Żyjmy pełniej, żyjmy bardziej, mocniej razem płyńmy w nasze emocje. Wszystko, co takie skomplikowane, na dobrą sprawę jest takie proste. Wystarczy spojrzeć, jest tak dobrze, spojrzeć z boku, niepokój odszedł. Znamy się tak krótko, ale ja myślę, że świat może jutro nie istnieć! Wierze w nas! Czas w coś uwierzyć żyjmy tak jakby jutra miało nie być! Choć coś złego spotkało nas kiedyś trzeba to przeżyć jakby jutra miało nie być! Pomyśl, jutro może nie być rana! Kochana! Dziś świat jest dla nas! Co będzie jutro tego nikt nie wie Przecież my nawet nie mieliśmy siebie w planach! Oto film pod tytułem Ja i Ty, Tylko teraz, tylko tu, tylko my! Esende mylffon to tylko styl Ja tylko żyje i tylko tym A Ty dziewczynko tylko się przytul Tymczasem bądźmy razem do bitu Los tak chciał, los nas połączył, żyjmy jakby świat miał się zaraz skończyć! Ty to nie jest o miłości kawałek To kawałek o tym ze mam wiarę Życie ma dla mnie mnóstwo zagadek Kochanie ja już tą rozwiązałem Wierze w nas! Czas w coś uwierzyć żyjmy tak jakby jutra miało nie być! Choć coś złego spotkało nas kiedyś trzeba to przeżyć jakby jutra miało nie być!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

TEDE: Jakby jutra mia

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
100 %

Inne teksty wykonawcy

TEDE: Jakby jutra mia

Skomentuj tekst

TEDE: Jakby jutra mia

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tede jakby jutra miało nie być
 • jakby jutra miało nie być
 • przeciez my nawet nie mielismy siebie w planach
 • żyjmy tak jakby jutra miało nie być
 • jutra nie bedzie tede

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jakby jutra mia - TEDE, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jakby jutra mia - TEDE. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - TEDE.