Therion: Fly to the rainbow

Tekst piosenki

Brak wideo

Therion

Teksty: 116 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Therion: Fly to the rainbow

I don't live today Rain in the sky made the world fly into time, back beyond time. Sun in the sky made the world fly into time, back beyond time. Well, I lived in magic solitude of cloudy-looking mountains and a lake made out of crystal raindrops. Roamin' thru space, two thousand years ago, I've seen the city of Atlantis sinking into eternal darkness... Somewhere in the blue distance are those long forgotten trees of yore. A broken violin floatin' alone in december darkness everywhere and nothing more. Symbol, strange melancholy, painted torrid colours to a sky of green. Candle, breathing one night only, far away, in chillness, bleak, unseen. Drifting galley, ghostlike shadow, set sail to catch and kill the time. Echoes wandering down an endless meadow, search for a thing... sublime... Fly to the rainbow, fly away, so far away...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Therion: Fly to the rainbow

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Therion: Fly to the rainbow

Skomentuj tekst

Therion: Fly to the rainbow

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Fly to the rainbow - Therion, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Fly to the rainbow - Therion. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Therion.