Therion: Genocidal raids

Tekst piosenki

Brak wideo

Therion

Teksty: 116 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Therion: Genocidal raids

Nascency of evil Money genuflect Inner mind excresence Depraving object Dollar paranoia Dominance of hate Enchanting like a drug They need it desperate Genocidal raids They have praised the Oath In Unitied States Now they sell death And they will die Why buy death? Die a certain death Why Must we take this hell? Lunacy Of the human race Some are starved Others live in galore Just ain't right That some are getting pittance Carrion of a dog lying dead Disembowl this animal eat the flesh They're coming in the night And they have to fight About a piece of offal That's the feral world Eat the flesh and get sick, see the dead Fatal life slips away get no help They're coming in the night And they have to fight About a piece of offal That's the feral world Multinational In South Africa Give oppression gold Help them blast the Black Then you will die Why buy death? Why?
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Therion: Genocidal raids

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Therion: Genocidal raids

Skomentuj tekst

Therion: Genocidal raids

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • genocidal raid

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Genocidal raids - Therion, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Genocidal raids - Therion. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Therion.