Trzeci Wymiar: Powoli robi

Tekst piosenki

Brak wideo

Trzeci Wymiar

Teksty: 66 Tłumaczenia: 0 Wideo: 23

Tekst piosenki

Trzeci Wymiar: Powoli robi

Poniedziałek, już trzecia trzydzieści dwie, Blokowisko we mgle, ślisko,jakbym szedł po oblodzonym szkle, Wszystko wokół śpi kamiennym snem, Spokój, cisza i tylko wiatr gwiżdże, Idę, wzrok przukłówa każdy ślad zniszczeń, Krok po kroku, dzisiaj, jak na razie, brak ciśnień, Czym zaskoczy dziś mnie znów ten świat? - myślę. Na żołądku od spodu wkurwia mnie uczucie głodu, Marzy mi się ciepły pokój, a tu wszędzie cegły wokół, Rzędy równoległych bloków, brak widoków, Zbliżam się do rogu bloku, Co to? Odgłos kroków... O tej porze, kto to? Zwalniam kroku i powoli do przodu, Ukryty w mroku żywopłotu, Na plecach pierwsze krople potu, I chuj, że wiszą sople z bloków? To jakiś obłęd, nie wierzę, kurwa, problem znowu. Ruch półkrokiem, rzut okiem, To jedni z tych, co jutro puszczą dzisiejszy łup w obieg, Mogę przeczekać albo wybrać rzut w ogień, Nie jestem z tych, co to sam sobie grób kopie, Skacze mi puls, kucam, cicho jak gepart, Brzdęk klucza, fuck, co za niefart, Zabójcza cisza, każdy szmer jak huk petard, Gruz rozrywa płuca, chuj, jakoś przeczekam, Co jest? Stoję i zamarzam jak ta poręcz, Mimo to zimny pot na czole, pierdolę, Wolę wyłączyć Motorolę, jeszcze ktoś mi puści bombę, I dramat stanie się horrorem - zwykły, zdrowy rozsądek, Zza winkla obcinka na kolosa, Przy aucie drugi w pinglach odpala papierosa, Wycieram katar z zimna, kapie z nosa, Co za pech, kurwa nie wiem, na chuj łażę po nocach, pomyślałem, Nagle błysk zapałek i słyszę... Coś słyszałem, Przeszedł kawałek, obciął zegarek, wyrzucił niedopałek, Usłyszałem niewyraźne: Jarek, Marek, a może Arek? Weź nie szalej, słyszysz, zostaw tą chałę?! Dalej, bierzemy tylko sprzęt renomowanych marek, Znów się skitrałem w zakamarek, Po chwili trzeci zamknął drzwi z tyłu na zamek, Światło latarek zgasło, Bez kominiarek odjechali, ja zostałem, Powoli robiło się jasno...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Trzeci Wymiar: Powoli robi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Trzeci Wymiar: Powoli robi

Skomentuj tekst

Trzeci Wymiar: Powoli robi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Powoli robi - Trzeci Wymiar, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Powoli robi - Trzeci Wymiar. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Trzeci Wymiar.