Trzeci Wymiar: Powoli robi

Tekst piosenki

Brak wideo

Trzeci Wymiar

Teksty: 66 Tłumaczenia: 0 Wideo: 23

Tekst piosenki

Trzeci Wymiar: Powoli robi

Poniedziałek, już trzecia trzydzieści dwie, Blokowisko we mgle, ślisko,jakbym szedł po oblodzonym szkle, Wszystko wokół śpi kamiennym snem, Spokój, cisza i tylko wiatr gwiżdże, Idę, wzrok przukłówa każdy ślad zniszczeń, Krok po kroku, dzisiaj, jak na razie, brak ciśnień, Czym zaskoczy dziś mnie znów ten świat? - myślę. Na żołądku od spodu wkurwia mnie uczucie głodu, Marzy mi się ciepły pokój, a tu wszędzie cegły wokół, Rzędy równoległych bloków, brak widoków, Zbliżam się do rogu bloku, Co to? Odgłos kroków... O tej porze, kto to? Zwalniam kroku i powoli do przodu, Ukryty w mroku żywopłotu, Na plecach pierwsze krople potu, I chuj, że wiszą sople z bloków? To jakiś obłęd, nie wierzę, kurwa, problem znowu. Ruch półkrokiem, rzut okiem, To jedni z tych, co jutro puszczą dzisiejszy łup w obieg, Mogę przeczekać albo wybrać rzut w ogień, Nie jestem z tych, co to sam sobie grób kopie, Skacze mi puls, kucam, cicho jak gepart, Brzdęk klucza, fuck, co za niefart, Zabójcza cisza, każdy szmer jak huk petard, Gruz rozrywa płuca, chuj, jakoś przeczekam, Co jest? Stoję i zamarzam jak ta poręcz, Mimo to zimny pot na czole, pierdolę, Wolę wyłączyć Motorolę, jeszcze ktoś mi puści bombę, I dramat stanie się horrorem - zwykły, zdrowy rozsądek, Zza winkla obcinka na kolosa, Przy aucie drugi w pinglach odpala papierosa, Wycieram katar z zimna, kapie z nosa, Co za pech, kurwa nie wiem, na chuj łażę po nocach, pomyślałem, Nagle błysk zapałek i słyszę... Coś słyszałem, Przeszedł kawałek, obciął zegarek, wyrzucił niedopałek, Usłyszałem niewyraźne: Jarek, Marek, a może Arek? Weź nie szalej, słyszysz, zostaw tą chałę?! Dalej, bierzemy tylko sprzęt renomowanych marek, Znów się skitrałem w zakamarek, Po chwili trzeci zamknął drzwi z tyłu na zamek, Światło latarek zgasło, Bez kominiarek odjechali, ja zostałem, Powoli robiło się jasno...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Trzeci Wymiar: Powoli robi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Trzeci Wymiar: Powoli robi

Skomentuj tekst

Trzeci Wymiar: Powoli robi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Powoli robi - Trzeci Wymiar, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Powoli robi - Trzeci Wymiar. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Trzeci Wymiar.