Abra: Mo

Tekst piosenki

Brak wideo

Abra

Teksty: 19 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Abra: Mo

Chciałabym dać jesieni kwiat tobie na szczęście, ocean gwiazd i morza szum. Jeszcze coś więcej. Powiedz czy chociaż raz spojrzysz na mnie Ile dni czekać mam, sama w niebie Ref.Może jeśli powiem, że odchodzę, coś się zmieni? Może wtedy znowu zaczniesz kochać tak jak kiedyś? (x2) Zabierz mnie stąd w daleki rejs, w porty nieznane Otwórz mi drzwi, które, jak wiesz, wciąż zamykane Powiedz czy chociaż raz spojrzysz na mnie Ile dni czekać mam sama w niebie Ref.Może jeśli powiem, że odchodzę coś się zmieni? Może wtedy znowu zaczniesz kochać tak jak kiedyś? (x2) Chciałabym już odlecieć stąd, gdzieś jak najdalej Mój domek z kart zamknął swój klucz, uwierzyć sobie. Powiedz czy chociaż raz spojrzysz na mnie Ile dni czekać mam sama w niebie Ref.Może jeśli powiem, że odchodzę coś się zmieni? Może wtedy znowu zaczniesz kochać tak jak kiedyś? (x3)
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Abra: Mo

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Abra: Mo

Skomentuj tekst

Abra: Mo

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Mo - Abra, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Mo - Abra. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Abra.