Analogia: Duma

Tekst piosenki

Brak wideo

Analogia

Teksty: 21 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Analogia: Duma

Widzisz co widzisz, widzisz tak to jest.(Oo) Blokowe domy jeden na drugim fest. Ktoś tym pogardzi, ale to nasze strony. To nasze domy, a w nich nasze ziomy. Ustawki, miejscówki i tajne rejony. Szalone tematy, same dobre wariaty. I dobre warsztaty, czuć tu straty. Wszystko co mam, nic po za tym. Dzieciak. W słońcu i zamieciach looz na własnych śmieciach szabli ziom boy kwadratura trzecia, ale kaps stulecia, strach mnie nie obleciał. Raczej duma. Suma Rosuma. Z historii tak wszystkich walk suma rosuma. Dziś na osiedlach teraz na polskich dumach. Z historii tak wszystkich walk suma rosuma. Dziś na osiedlach, w tych szarych murach. Polskość tworzy naród, nasza duma nas rozsławia i rusza do boju jak ustawia. Jak Jan Trzeci Sobieski na Wiedeń, tak teraz na mecz piłkarski na Wembley. Widać tą dumę na gębie a w ręce biel i czerwień. Serce bije jak bęben, by stać miejsca grzać do walki, jak te wszyskie Gołoty walki, skoki Małysza, mecze kadry, olimpijskie starty, Korzeniowski idzie po złoto i znów pazurek zabrzmi, my z dumą patrzymy na godło. Mocno wierzę, że młodzi nie zapomną o historii o najazdach, o zaborach, o latach niewoli po latach powoli dochodzimy do głosu. Gorzałka polana. To nasza droga do rozmów mimo chujowego rządu, skurwionej władzy. Życie tutaj w Polsce to dla mnie jest zaszczyt. Chociaż nie zarabiam w funtach i każdy mi na ręce patrzy to moja duma jak Grunwald gdzie padli Krzyżacy.(gdzie?Oo) Bez syfu mam, który otrzymałem u nas W środku duma, osobista struna. Nie mam futerka i w perfumach nie tonę. Raczej staram się trzymać fason i być ziomem. Na piersiach krzyże, a na głowie koronę. Oldscoolowe hasło pokój w tamtą stronę. To duma z tego co robię i pokój człowiek to mówie Tobie.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Analogia: Duma

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Analogia: Duma

Skomentuj tekst

Analogia: Duma

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Duma rdw

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Duma - Analogia, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Duma - Analogia. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Analogia.