Andrzej Zaucha: Piosenka na przebudzenie
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Andrzej Zaucha: Piosenka na przebudzenie
Kiedyś facetowi ze Skarżyska( co werwą tryskał)w ciągu paru chwil obrzydło wszystkozbrzydło mu życie z którymtrzeba się za bary brać,ciągle w kącie grzecznie staćstatystować zamiast główne role graćwięc mówi: pora zwiać!Plecak z szafy wziąćkolesiów sklnąćw PKS wsiąśćraz na całość razdo dechy ciśnie szofer gazPKS-em gnaćby z głównych rólnajlepsze braćgłęboki wdechno i z życia wreszcie śmiech!Facet co się wyniósł ze Skarżyska(by zmienić wszystko)jak "pięćsetka" w wielkim mieście błysnąłale zgasł... mimo, że się sprawdziłw jednej z głównych rólto pod żebrem jakiś bólto znów nuda, bo co każą - trzeba graćwięc mówi: pora zwiać!Plecak z szafy wziąć....Hej... dwa plus dwa to czasem PKS-ów pięć i odmiany jakiejś chęćmówił facet gdy już życia dosyć miałtak mówił zanim zwiał... Plecak z szafy wziąć....
Tłumaczenie piosenki
Andrzej Zaucha: Piosenka na przebudzenie
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Andrzej Zaucha: Piosenka na przebudzenie
-
Rocznicowa piosenka dla El
- Andrzej Zaucha
-
Rozmowa z J
- Andrzej Zaucha
-
Si
- Andrzej Zaucha
-
Szcz
- Andrzej Zaucha
-
The second time around
- Andrzej Zaucha
Skomentuj tekst
Andrzej Zaucha: Piosenka na przebudzenie
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Dwoje ludzieńków (B. Leśmian) - feat. Sobel
Sanah
„Często w duszy mi dzwoni pieśń, wyłkana w żałobie, O tych dwojgu ludzieńkach, co kochali się w sobie. Lecz w ogrodzie szept pierwszy miłosnego wyznania Stał się dla nich przymusem do nagłego roz”
-
Balasana
Sobel
„Nie zliczę ile razy dałem się ponieść pokusie Chcę jeździć z Tobą z Wrocka do Gdańska, kurwić się w tourbusie Dobrze wiesz, co tu się, tu się, tu się, tu się dzieje W głowie mam ty-tylko Cię, pusię”
-
Miss Dior
MODELKI
„Patrzę w Twoje oczy jak ocean, zawsze wrócę do Ciebie Jeśli życie ma inny plan, zawsze wrócę do Ciebie I chociaż dzieli nas milion spraw, ja zawsze wybiorę Ciebie Sami pod gołym niebem tańczymy: &q”
-
Pool Party
TEENZ
„Wychodzę w nocy, a światła nam tworzą znowu w głowie nową projekcję dnia Ktoś do mnie dzwoni — nie daję znać To dobry moment, żeby zniknąć i biec pod wiatr Relaks (Ej), słyszę krzyki (Ej) W odda”
-
Dusza
Dżem
„Dżem prezentuje utwór "Dusza" (premiera 15 kwietnia 2025 r.). Od dziecka wiedziałem, że nie będzie łatwo Grało się i śpiewało co do głowy wpadło Nadszedł ten moment, stałeś się muzyką Słuchali C”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- piosenka na przebudzenie tekst●
- zaucha piosenki●
- Dwa plus dwa, to czasem PKSów pięć●
- piosenka na przebudzenie autorzy●
- doniczka telatnpiosenki●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
ODDZWOŃ FEAT. NATALIA SZROEDER (prod. favst)
- Kuban
-
BUDZI MNIE WIATR (prod. favst)
- Kuban
-
hooligan flex (prod. favst)
- Kuban
-
FIGLE FEAT. VITO BAMBINO (prod. favst)
- Kuban
-
fajnie mi z niczym (prod. favst)
- Kuban
-
PEWNOŚĆ FEAT. GIBBS (prod. favst)
- Kuban
-
chłopaki jak my FEAT. KIZO (prod. favst)
- Kuban
-
KYOTO FEAT. ZALIA
- Kuban
-
NAD RANEM (prod. favst)
- Kuban
-
tagi (prod. favst)
- Kuban
Reklama
Tekst piosenki Piosenka na przebudzenie - Andrzej Zaucha, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Piosenka na przebudzenie - Andrzej Zaucha. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Andrzej Zaucha.
Komentarze: 0