Andrzej Zaucha: Piosenka na przebudzenie

Tekst piosenki

Brak wideo

Andrzej Zaucha

Teksty: 49 Tłumaczenia: 0 Wideo: 10

Tekst piosenki

Andrzej Zaucha: Piosenka na przebudzenie

Kiedyś facetowi ze Skarżyska( co werwą tryskał)w ciągu paru chwil obrzydło wszystkozbrzydło mu życie z którymtrzeba się za bary brać,ciągle w kącie grzecznie staćstatystować zamiast główne role graćwięc mówi: pora zwiać!Plecak z szafy wziąćkolesiów sklnąćw PKS wsiąśćraz na całość razdo dechy ciśnie szofer gazPKS-em gnaćby z głównych rólnajlepsze braćgłęboki wdechno i z życia wreszcie śmiech!Facet co się wyniósł ze Skarżyska(by zmienić wszystko)jak "pięćsetka" w wielkim mieście błysnąłale zgasł... mimo, że się sprawdziłw jednej z głównych rólto pod żebrem jakiś bólto znów nuda, bo co każą - trzeba graćwięc mówi: pora zwiać!Plecak z szafy wziąć....Hej... dwa plus dwa to czasem PKS-ów pięć i odmiany jakiejś chęćmówił facet gdy już życia dosyć miałtak mówił zanim zwiał... Plecak z szafy wziąć....
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Andrzej Zaucha: Piosenka na przebudzenie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Andrzej Zaucha: Piosenka na przebudzenie

Skomentuj tekst

Andrzej Zaucha: Piosenka na przebudzenie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenka na przebudzenie tekst
 • zaucha piosenki
 • Dwa plus dwa, to czasem PKSów pięć
 • piosenka na przebudzenie autorzy
 • doniczka telatnpiosenki

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Piosenka na przebudzenie - Andrzej Zaucha, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Piosenka na przebudzenie - Andrzej Zaucha. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Andrzej Zaucha.