Andrzej Zaucha: Si

Tekst piosenki

Brak wideo

Andrzej Zaucha

Teksty: 49 Tłumaczenia: 0 Wideo: 10

Tekst piosenki

Andrzej Zaucha: Si

Miła ma, ogień i w gaśnicy wodawaciak i z Paryża modamiła ma to ty i jaMiła ma, słowa dwa bez cienia rymukwiatek do kożucha zimą miła ma to ty i jaCzemu więc do siebie lgniemy także nam nawet z sobą siebie brak?Czemu w naszych oczach wielki wózbłyszczy jakby już nieba cztery wiorsty dla nas wiózłczemu żyć bez siebie nie chcą jużmój Stróż Anioł i twój Anioł Stróżczemu nas do pary złożył zmrokczemu to już siódmy wspólny rok?Miła ma, słowa kiepskim żartem spiętepłatek róży z liściem miętymiła ma to ty i jaMiła ma, brzegi rozdzielone rzeką,szampan i zważone mlekomiła ma to ty i jaCzemu więc do siebie lgniemy tak...Wczoraj wiatr nam przywiał gościot, wróżka i z nad łąki mgłauczyć chciały nas miłości,że nasza niby miłość zła
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Andrzej Zaucha: Si

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Andrzej Zaucha: Si

Skomentuj tekst

Andrzej Zaucha: Si

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • adrzej zaucha tekst miła ma
 • 7 rok andrzej zaucha
 • czemu żyć bez siebie nie chcą już
 • siódmy rok tekst
 • miła ma zaucha

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Si - Andrzej Zaucha, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Si - Andrzej Zaucha. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Andrzej Zaucha.