Andrzej Zaucha: My

Tekst piosenki

Brak wideo

Andrzej Zaucha

Teksty: 49 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Andrzej Zaucha: My

Jak morska sól, jak serca bólten facet na piasku plażypraży obok pani się i lgnieNa pani znak, nie z nieba wszaka z teczki mej "cytroneta"nie tak jak ten obok pan - sam szpanProszę pani, myśmy byli sobie pisanimyśmy byli sobie pisanimyśmy byli sobie pisanizanim się nie przysiadł ten panTeż gdybym chciał, mięśnie bym miałjak ten pan z koca obok panirani w pani smaku brak, o tak!Wszak ja też wiem jak wcierać krem bom go dni cztery w panią wcierałteraz tamten plecy twe wciąż trzeProszę pani, myśmy byli sobie pisanimyśmy byli sobie pisanimyśmy byli sobie pisanizanim się nie przysiadł ten panPani chce cytronetybo odszedł z koca wreszcie ten panlecz za późno niestetyjuż krem "nivea" w inną wcieram!Teraz pani,mówi żeśmy sobie pisaniidealnie w parę dobranipani ogień ja zaś dynamitPani słucha:ciut nie w porę ta pani skruchaciut nie w porę ta pani skruchaśmiejąc się od ucha do uchaszczęścia życzy Jędruś Zaucha
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Andrzej Zaucha: My

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Andrzej Zaucha: My

Skomentuj tekst

Andrzej Zaucha: My

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki My - Andrzej Zaucha, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu My - Andrzej Zaucha. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Andrzej Zaucha.