Ania Sool: Kobiece dłonie.

Tekst piosenki

Brak wideo

Ania Sool

Teksty: 19 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Ania Sool: Kobiece dłonie.

Kobiece ciepło dane światu ma tą samą wartość co męskość siła i rozum a także upartość. To są cechy ludzkie nie przypisuj ich tylko mężom, kobiety mogą wszystko jeśli tylko trochę się sprężą. To codzienność umieściła nas przy dzieciach, lecz jak wyobrażasz sobie nowe pokolenia bez nas? Trudno okiełznać nasz charakter jeśli jakaś dziewczyna czegoś zabraknie to osiągnie to nic jej nie zatrzyma. tak jak na zgrywach, chce w każdej życia dziedzinie uparcie idziemy przed siebie. Mając opinie nie poradnych nie za mądrych i tak dalej. Ale to wymyślił jakiś facet co roztrwonił talent. Ja doskonale znam swą wartość i ogólnie naszą będziemy tworzyć historie nadal i nie przestrasza nas nawały zadań pokonamy problemy, tak jak od wieków kobiety, którym dziś dziękujemy, za osiągnięcia jako ludzkość. one udowodniły , że bez kobiet ten świat nie miał by na rozwój siły, bo uwierzyły , że intencja jest w tym równie czysta jak ta męska a ich dzieło to swoista seksmisja. Nie mówię o sufrażystkach, a raczej o odkrywczyniach które przetarły nasz szlak do coraz śmielszych poczynań. Człowiek od boga otrzymał zbiór talentów i rozum a różnica w kij to jest taki podział na pozór to ani my bez nich. Ani oni bez nas. nie ustoja rozum słowa i dłonie tworzą historii koło.
Ref :
Umysł i słowo i ciepłe dłonie. te silne i te słabe budują historię.
tak pełne zalet jak pełne wad. Wraz z wami współtworzą świat.
To one matki żony, i kochanki, córki, siostry. Każda z nich ma wpływ na to co dzieje się wokoło bez nich świat jest mdły. Bo to nie tak, że to się nie liczy , że co dla nich ma swoich zdarzeń przykrych, nie. Nie chodzi o to co robiły co odkryły lecz o fakt , że zawsze przy was były. panowie, tak dobrze jest jak wraca się z pracy, tęsknią za czymś co w bólu a nas raczej nie przekłada się na ciepły dotyk. Bo gdy jest blisko już nie czujesz się samotny. Kiedy jest Ci źle łzę potrafi otrzeć, właśnie przy niej można pokazać emocje, nie od dziś tak jest, wiem, już od zarania dziejów opiekuję wami się troskliwie. I chodź historia zna przypadki odważnych gdzie bohaterki działaczki były na pierwszym planie. To siostry, żony, matki tworzyły z braćmi synami ojcami świat. Jaki dziś jest świat ? Jaki jest świat ? Jaki jest świat jaki jest świat ? jaki jest świat ? Jaki dziś jest świat ?
Ref :
Umysł i słowo i ciepłe dłonie. te silne i te słabe budują historię.
tak pełne zalet jak pełne wad. Wraz z wami współtworzą świat.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2012-02-29

Tłumaczenie piosenki

Ania Sool: Kobiece dłonie.

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ania Sool: Kobiece dłonie.

Skomentuj tekst

Ania Sool: Kobiece dłonie.

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • budują historię pelne zalet
 • piosenka o meskich dłoniach
 • tekst piosenki ania sool kobiece dlonie

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kobiece dłonie. - Ania Sool, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kobiece dłonie. - Ania Sool. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ania Sool.