Ania Sool: Kobiece dłonie.

Tekst piosenki

Brak wideo

Ania Sool

Teksty: 19 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Ania Sool: Kobiece dłonie.

Kobiece ciepło dane światu ma tą samą wartość co męskość siła i rozum a także upartość. To są cechy ludzkie nie przypisuj ich tylko mężom, kobiety mogą wszystko jeśli tylko trochę się sprężą. To codzienność umieściła nas przy dzieciach, lecz jak wyobrażasz sobie nowe pokolenia bez nas? Trudno okiełznać nasz charakter jeśli jakaś dziewczyna czegoś zabraknie to osiągnie to nic jej nie zatrzyma. tak jak na zgrywach, chce w każdej życia dziedzinie uparcie idziemy przed siebie. Mając opinie nie poradnych nie za mądrych i tak dalej. Ale to wymyślił jakiś facet co roztrwonił talent. Ja doskonale znam swą wartość i ogólnie naszą będziemy tworzyć historie nadal i nie przestrasza nas nawały zadań pokonamy problemy, tak jak od wieków kobiety, którym dziś dziękujemy, za osiągnięcia jako ludzkość. one udowodniły , że bez kobiet ten świat nie miał by na rozwój siły, bo uwierzyły , że intencja jest w tym równie czysta jak ta męska a ich dzieło to swoista seksmisja. Nie mówię o sufrażystkach, a raczej o odkrywczyniach które przetarły nasz szlak do coraz śmielszych poczynań. Człowiek od boga otrzymał zbiór talentów i rozum a różnica w kij to jest taki podział na pozór to ani my bez nich. Ani oni bez nas. nie ustoja rozum słowa i dłonie tworzą historii koło.
Ref :
Umysł i słowo i ciepłe dłonie. te silne i te słabe budują historię.
tak pełne zalet jak pełne wad. Wraz z wami współtworzą świat.
To one matki żony, i kochanki, córki, siostry. Każda z nich ma wpływ na to co dzieje się wokoło bez nich świat jest mdły. Bo to nie tak, że to się nie liczy , że co dla nich ma swoich zdarzeń przykrych, nie. Nie chodzi o to co robiły co odkryły lecz o fakt , że zawsze przy was były. panowie, tak dobrze jest jak wraca się z pracy, tęsknią za czymś co w bólu a nas raczej nie przekłada się na ciepły dotyk. Bo gdy jest blisko już nie czujesz się samotny. Kiedy jest Ci źle łzę potrafi otrzeć, właśnie przy niej można pokazać emocje, nie od dziś tak jest, wiem, już od zarania dziejów opiekuję wami się troskliwie. I chodź historia zna przypadki odważnych gdzie bohaterki działaczki były na pierwszym planie. To siostry, żony, matki tworzyły z braćmi synami ojcami świat. Jaki dziś jest świat ? Jaki jest świat ? Jaki jest świat jaki jest świat ? jaki jest świat ? Jaki dziś jest świat ?
Ref :
Umysł i słowo i ciepłe dłonie. te silne i te słabe budują historię.
tak pełne zalet jak pełne wad. Wraz z wami współtworzą świat.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Ania Sool: Kobiece dłonie.

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ania Sool: Kobiece dłonie.

Skomentuj tekst

Ania Sool: Kobiece dłonie.

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • budują historię pelne zalet
 • piosenka o meskich dłoniach
 • tekst piosenki ania sool kobiece dlonie

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kobiece dłonie. - Ania Sool, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kobiece dłonie. - Ania Sool. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ania Sool.