Anti Dread: Ca

Tekst piosenki

Brak wideo

Anti Dread

Teksty: 31 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Anti Dread: Ca

Zamknij usta moja mała,świat Twój nie wybuchnie.To jest nasz ostatni wieczór,zapomnij o smutku.Telewizor i lodówka wszystko to zostaje,tylko mnie nie będzie tutaj,po co dalej ranić?Nasze serca,naszą pamięć o minionym czasie.Każda miłość musi umrzeć mój słodki głuptasie.
Ref: Cały czas mówiłaś,że Ci ze mną źle...cały czas płakałaś,że do mamy chcesz.Ciągle i bez przerwy leciały Ci łzy,więc dlaczego krzyczysz gdy chcę sobie iść?
Zamknij oczy moja mała,skończysz wreszcie cierpieć.Swoje plany i marzenia będziesz mogła spełnić.Ja nie umiem im dorównać,sprostać i dogonić.Może wreszcie znajdziesz szczęście z kimś kto będzie godny..Z kimś kto będzie lubił spokój,poezję i pracę.Z kimś kto umie się ubierać i ma trochę kasy.
Ref: Cały czas mówiłaś,że Ci ze mną źle...cały czas płakałaś,że do mamy chcesz.Ciągle i bez przerwy leciały Ci łzy,więc dlaczego krzyczysz gdy chcę sobie iść? Powiedz po co Twoje łzy? Powiedz czego szkoda Ci? Powiedz,bo ostatni raz już słucham Twoich słów.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Anti Dread: Ca

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Anti Dread: Ca

Skomentuj tekst

Anti Dread: Ca

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Ej, Stop! Alicja Szemplińska
  „TO miał być dobry rok Na wielką wodę skok Przez palce uciekł, choć Ja miałam być już daleko stad Z głośnika mówi ktoś Kolejny odwołany lot Podręczny bagaż trosk Wystarczy już, zostawię go Co”
 • Story of My Dream Riverside
  „So i wrote a lyrics 10 years ago But livin’ in the past the decade has gone the world is upside down and the rest is flattered by reptilians swords the river is the same even it you go again”
 • Dla niej Chada
  „To jest Chada Chada To jest Chada Chada to jest mój dowód tej miłości na zabój dla ciebie, skarbie, dziś Chada do podkładu tego układu nie ma prawa nikt zniszczyć nie ma dnia by, nie dziękow”
 • Potrzeba Skał (ft. Król) Rosalie.
  „to wyrzucasz wciąż bumerangi słów do minionych dni do straconych dni choć nas niesie wiatr ciągle patrzysz wstecz powracać tam gdzie sparzyłeś się gdy chce wziąć się w garść to mi lecisz z ”
 • Bezsensownie (feat. Przyłu) Zalia
  „Już siły brak przez palce leci czas natrętny zimny żal do ciebie zbyt dużo barw a w sercu czaka pan i pełno dobrych gwiazd jaśnieje Podnoszę wzrok Bo po co zwlekać Dawno zamknęłam tamten eta”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ca - Anti Dread, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ca - Anti Dread. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Anti Dread.