Tekst piosenki
Będę szedł jak samuraj
Udam się na szczyt z kataną
Stanę sam u raju bram
Zawsze zaszczyt tam stanąć
Malownicza kraina
Jest piękna w centrum tylko
Gdy kończy się piękno
Zaczyna się mój hip-hop
To moje bushido
Drogą wojownika mknę
Możesz wszytko
Tylko postaw sobie w życiu jakiś cel
Przepraszam za zwłok
E I ze lezą te zwrotki
Lecz gdy pisze zwrotkę
Przepraszam za zwłoki
Dziele ludzi na tych dobrych złych
Taki nawyk
Na mych ramionach podpowiadają mi dwa szatany
Plany sa proste: bomba nim zginę
...

![Błoto + Ion D "Atmosfera": Improwizacją przeciwko kapitalizmowi [RECENZJA]](https://i.iplsc.com/000MN8D7DCNAFCF6-C492.webp)




![JIMEK / ORKIESTRA / GOŚCIE - HISTORIA POLSKIEGO HIP-HOPU. ROZDZIAŁ III OSTATNI: Rąbek tajemnicy przed wrześniowym koncertem [RELACJA]](https://i.iplsc.com/000MWVZ2CM3MUFLQ-C429.webp)