Arczista: Nawyki zła

Tekst piosenki

Arczista

Teksty: 9 Tłumaczenia: 0 Wideo: 9
Profil artysty

Tekst piosenki

Arczista: Nawyki zła

Twe apetyty tobie tu wykładam w akapity Zawinięte w bity, jak kit w sprytnie nagrane hity Wbity ten styl, wbity ten rytm w twoją banię i dzisiaj Zamieniam wielki dar w taki dar, co poznajesz i ty Łatwo oszaleć i ty chcesz bardzo poszaleć Wkrótce się stajesz fanem Arczisty, tadam, to nie żadne mity W poniedziałki chyba zalety walę A wady wypływają jak rzygi w toalecie Choć dostawałem za to w twarz od wszechświata, browar jest stale pity Powtarzam – to nie żadne mity Ja prawdę biorę na ramię, wolę prawdę, naprawdę Jak każdy lubię też alkohole i moje apartamenty w Alicante Sram w tę dolę, ja pierdolę fart Te farty w USA nie przejdą ci po fasolowej – żarty Amperowe kampery – patrzcie rower! Się wpierdolę zwykłą kierownicą w kancelarię na twej głowie Ref.: Chociaż się staram rzucić to i ustalam balans Ja mam te zła nawyki wciąż i popadam w marazm Chociaż się staram rzucić to, to mnie bałamuci Chociaż się staram rzucić to, mam te zła nawyki wciąż Choć się staram rzucić to i ustalam balans Ja mam te zła nawyki wciąż i popadam w marazm Chociaż się staram rzucić to, to mnie bałamuci Chociaż się staram rzucić to, mam te zła nawyki wciąż Pytali mnie, kiedy nowy kawałek, więc się za to biorę Żeby dać zapomogę flow – tylko ja to mogę To flow atomowe. A to nowe Bo wasz flow to ginie, jak się go pstryknie w wadę wymowy Chlam te Dębowe Mocne. Ty bierzesz se Karmi z soczkiem? I co że to randka, kotek? I tak dzisiaj zarwiesz nockę Więc walnij se znacznie mocniejsze browce i proszę cię Co mnie obchodzi, jak skończy Ola w tej twojej anegdotce?! Jeez! Mogliśmy pójść do kina Wtedy byś milczała, potem byśmy skończyli coś, zamiast coś zaczynać A ten błysk jej ciała i uśmiech. Aż bym chciał, aby coś straciła... Znaczy... nie jestem taki, czekaj... Chwila, jest spoko! Jeez! Mogliśmy pójść do kina Wtedy byś milczała, potem byśmy skończyli coś, zamiast coś zaczynać A ten błysk jej ciała i uśmiech. Aż bym chciał, aby coś straciła... Znaczy... nie jestem taki... Nie to, że traci zmysły Arczista, chwila, jest spoko! Ref. [x2] Ja po ich skarb idę tu bez ich uwagi W tych moich snach jeździ ekspres ku magii Ich taniec prawd ledwo jest dziś półnagi To jest zamienianie gwiazd
Autor tekstu: Artur Czajkowski
Data dodania: 2017-09-07
Tekst dodał: szotgan

Tłumaczenie piosenki

Arczista: Nawyki zła

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Arczista: Nawyki zła

Skomentuj tekst

Arczista: Nawyki zła

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Arczista teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nawyki zła - Arczista, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nawyki zła - Arczista. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Arczista.