Bartek Wrona: Jedna na milion

Tekst piosenki

Brak wideo

Bartek Wrona

Teksty: 49 Tłumaczenia: 0 Wideo: 12

Tekst piosenki

Bartek Wrona: Jedna na milion

Ty jedna na milioooon Ty jedna na milioooon Miłość szuka by odnaleźć Cię, Miłość może dotknąć nas każdego dnia. Czekam wiec, gdy znów pojawi się. Znak, z nieba znak, że to dziś. Ty jedna na milion, na cale życie. Ty jedna zwyciężysz, ty będziesz na szczycie. Ty jedna na milion, na cale życie Tej nocy zabłyśniesz i będziesz na szczycie. Nie wiedziałem, ze odnajdę Cię. Każdy szuka kogoś, kto odmieni los. Ta nadzieja, pojawiłaś się. Świat, cały świat zmienił bieg. Jesteś odpowiedzią na modlitwę mą. Tą jedyną wyjątkową, wiem. W mojej głowie pozostanie jeden sen. Znak, z nieba znak, że to dziś. Ty jedna na milion, na cale życie. Ty jedna zwyciężysz, ty będziesz na szczycie. Ty jedna na milion, na cale życie Tej nocy zabłyśniesz i będziesz na szczycie. Ty jedna na milioooon, Ty jedna zwyciężysz Ty jedna na milioooooon Ty jedna zwyciężysz Bo to jest właśnie to w co poprostu wierzy cały świat Tak ja wiem jest zawsze w tobie wielki czar Jesteś najlepsza to twoja gra Musisz wierzyć, że z miliona tylko ty Dzisiaj wszystko ma inny smak. U twoich stop dzisiaj poprostu leży cały świat. Tylko słowo bądź bo teraz możesz wiele dać. To twój cel na zawsze będziesz trwać. Ty jedna na milion, na cale życie. Ty jedna zwyciężysz, ty będziesz na szczycie. Ty jedna na milion, na cale życie Tej nocy zabłyśniesz i będziesz na szczycie Ty jedna na milion, na cale życie. Ty jedna zwyciężysz, ty będziesz na szczycie. Ty jedna na milion, na cale życie Tej nocy zabłyśniesz i będziesz na szczycie Ty jedna na miliooooon
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Bartek Wrona: Jedna na milion

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Bartek Wrona: Jedna na milion

Skomentuj tekst

Bartek Wrona: Jedna na milion

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Bartek Wrona Jedna Na Milion
 • jedna na milion tekst
 • ty jedna na milion tekst
 • tekst piosenki ty jedna na milion
 • jedna na milion tekst piosenki

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jedna na milion - Bartek Wrona, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jedna na milion - Bartek Wrona. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Bartek Wrona.